SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
Witam wszystkich

Trenuje Vale Tudo... i na masie mi zbytnio nie zalezy bo jeszcz mam czas ;) chcialbym sie skupic bardziej na sile, a wiec moze zaczne od tego ze chcialbym robic trening na sile..i wykombinowalem sobie cos takiego :

Silownia 3x w tygodniu : Pon, Sr,Pt

W poniedzialek srode oraz piatek postaram sie trenowac kazdy miesien...

Idac dalej wykombinowalem sobie cos takiego iz...na kazda partie..bede stosowal 2 serie po 8 powtorzen...ciezarem 60%..i z kazdym tygodniem bede zwiekszal sobie ciezar o 5 kg...i teraz mam do was takie pytanko : Czy to znajdzie sens ?? nie potrzeba mi robic klasycznego HST..zalezy mi jedynie na tym aby sie wzmocnic.. zaczynajac od 60% ciezaru...ten cykl chce prowadzic przez 8 tygodni.. z gory dzieki za odpowiedzi ;)

MMA sports !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
odswizam swoj temat zeby w koncu ktos odpowiedzial...pozdro

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Poczytaj trochę artykuły zamieszczone na tej stronie. Na pewno znajdziesz coś co cię zainteresuje.

http://www.univ.szczecin.pl/~maciejs/trening_silowy.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie mozna dostac maszyne do jazd na nartach?

Następny temat

plan na klate do oceny

WHEY premium