SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening zaraz po treningu Tajskiego/Mma

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Waga:62 +/-
Wzrost: 178-180
Siemano, mam pytanie.
Trenuję Tajski Boks 5 miesięcy, treningi odbywają się 6 razy w tygodiu z czego 2x MMA reszta Stójka MT.Chodzę we wt.(stójka 1.5h) śr(parter 1.5 h) pt.(stojka 1.5h) sob.(parter 3h ciężkiego zap******u) ze względu na siłownie w pon i czw.2x w tygodniu chodzę na siłownie ale zastanawiam się nad przerwaniem jej.
Pragnął bym ćwiczyć bezpośrednio po treningu, jeszcze w szatni, i zastanawiam się co mogę robić.
Ostatnio trzaskam sobie podciągnięcia. Szeroko maksymalna ilość, normalnie, max i wąsko max.
później zrobię jakieś pompeczki i do domciu. Chciałbym póki co zastąpić siłownię, właśnie treningami jeszcze na sali. Mój ogólny cel to siła, wytrzymałość, podrzucicie coś?
Jeżeli chodzi o siłownie to znalazłem ciekawy plan:
http://aktywni.pl/aktualnosci/trening-na-silowni-w-sportach-walki/ ale to później

Dzięki:)

Zmieniony przez - STR w dniu 2012-02-18 14:24:49

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Wybacz. Robię te treningi, albo od razu po treningu, albo wracam do domu, biegam 15 minut i robię. Dzięki wam bardzo panowie. Jeżeli ktoś chce jeszcze coś powiedzieć na temat, śmiało,
Z góry dzięki

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Lepiej robić trening siłowy w 2 dni wolne od SW. Trening z linka jest dobry.

I co Ty w końcu trenujesz? MMA czy MT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
MMA na technikach stójkowych MT. Stójka 4x w tygodniu Parter 2x w tygodniu

Jednak wolałbym w klubie poćwiczyć, rozgrzany jestem porządnie, kontuzji nie będzie, po treningu chwilę odpocznę i jestem w stanie spore serie robić.

Zmieniony przez - STR w dniu 2012-02-18 14:47:25

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
A w dni wolne od SW nie możesz się konkretnie rozgrzać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Mogę, ale chce chodzić codziennie, póki nie opanuje technik, perfecto. Dlatego min. chce ćwiczyć jeszcze w sali

A pon i czw nie mam dostępu do drążka po treningu.

Zmieniony przez - STR w dniu 2012-02-18 15:55:35

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Odświeżam.

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Aby otrzymać odpowiedź i nie dopuścić do zaginięcia tematu gdzieś w otchłaniach forum. I dlatego że jutro czeka mnie trening i miło by było gdybym do tego czasu otrzymał pomoc :)

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Jak chcesz chodzić na SW 6 razy w tygodniu to odpuść na razie siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje trening obwodowy po treningu SW. Swietna sprawa aby poprawic kondycje, 2-3 obwody po treningu zajma Ci Max 20 minut a bedziesz zmeczony oooooopor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
@Maczegan: Napisałem że zamierzam rzucić siłownię na rzecz 6 treningów w tygodniu.

Gruby:
Można coś dokładniej? W internecie pod hasłem trening obwodowy wyszukuje mi siłownię.Ogólnie, przybliżysz mi cel i ćwiczenia z użyciem drążka drabinek i podłogi w trening obwodowym?

"..Nie istnieje coś takiego jak talent, jest tylko brak chęci i mobilizacji do pokonywania postawionych przed sobą przeszkód.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kondycja pod walke

Następny temat

Boks a program 100 pompek

WHEY premium