SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domowej siłowni

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 716
Narazie zaczynam ćwiczyć, raz w tygodniu chodze na "mini siłownie" do kolegi.Do dyspozycji mamy: hantle, atlas, worek, obciążniki na ręce, ławeczka do brzuszków.Nie jest to zachwycający sprzęt ale... zawsze coś.Od 2 tygodni chodze na Muay Thai, od 3 lat trenuje piłke nożną, więc z mięsniami nóg nie ma tutaj problemu.Mam 17 lat wzrost 185cm i 68kg.
Waszym zdaniem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek ćwiczenia powinienem nabrać wagi.Czy do tego sprzętu można opracowąc jakiś trening, serie i jak sie odżywiać?
Jeżeli pomyliłem temat to sory..;/



Zmieniony przez - grooven w dniu 2010-03-14 17:02:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
z takim sprzętem można wszystko
więc z mięsniami nóg nie ma tutaj problemu - jest problem. może i szybko pobiegniesz ale obstawiam ze robiąc przysiad z 60 kg nie wstaniesz z podlogi po 4 powtórzeniu (może lekko przesadzam) także nie wymiguj sie piłkami nożnymi. Trening FBW dla Ciebie jeden zestaw, 3 razy w tygodniu. Co do odzywiania narazie nie układaj żadnej specjalnej diety ale 10 wskazówek musisz stosować. i tyle. Poza tym cierpliwość, do wakacji świata nie zdobedziesz ale na przyszłe wakacje juz jak najbardziej.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 716
nie chodzi mi żeby dobrze wyglądać na wakacje, to nie ma znaczenia jak dla mnie.Nie bede tego robił by poszpanowac ciałem na plaży... zaczynam stosować FBW.Mam jeszcze jedno pytanie czy do tego białko??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krotkie HST

Następny temat

Trening rano

WHEY premium