SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przy diecie redukcyjnej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2293
Witam, ważę 84 kg, mam 182 cm wzrostu i jestem na diecie redukcyjnej. Mam więc pytanie jaki trening najlepszy? FBW czy coś innego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1509
FBW masowe + aeroby po treningu(nie zapomnij o nogach bez ćwieczenia nóg lipa z redukcjii)

Nie bądź taki jak twoje autorytety, bądź od nich LEPSZY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Zależy jaki masz staż... Możesz robić zwykły split, tyle że mniejsza liczba powtórzeń na mniejszym ciężarze i krótkie przerwy plus aeroby po treningu. No i przede wszystkim dieta bo bez tego nie ruszy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Blood Btz

looknij,co napisalem tutaj-moze pomoze:

https://www.sfd.pl/Fbw_5x5_Cel_Redukcja_PomoC_:_Iverson_:-t470421.html

pozdrawiam.


Mazuro13

"Zależy jaki masz staż... Możesz robić zwykły split, tyle że mniejsza liczba powtórzeń na mniejszym ciężarze..."

a co ma z tym wspolnego staz-ktory notabene jest bardzo kiepskim wykladnikiem poziomu wytrenowania?

a co do reszty zdania:

przy takich parametrach,to on miesa nie utrzyma-a to powinien byc glowny cel treningu w trakcie diety redukcyjnej.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2293
A czemu masowe FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Blood Btz

im wiecej czystej masy miesniowej zbudujesz,tym szybciej twoj organizm bedzie spalal tluszcz.

oczywiscie nikt nie mowi,ze konieczne jest zastosowanie treningow calosciowych(fbw).

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2009-08-15 22:14:57

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2293
Ale robić to 5x5 lepiej, czy po prostu zwykłe FBW? (które mi bardziej "podchodzi")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Blood Btz

widze,ze nawet nie zajrzales do linka.
nic nie pisalem o 5x5,wiec nie wiem skad taki pomysl?

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
traktor71 - Staż jedna trochę według mnie pozwala ocenić poziom wytrenowania mięśni. Nie mówię o takich, którzy po "3 latach dokładnych rozważnych treningów i wyliczonym bilansem kalorycznym" proszą, żeby napisać im plan na masę :/

Co do powtórzeń to mój błąd fakt, ale jeśli porobi takie serie na mniejszych ciężarach ale z krótkimi przerwami to nie będzie tak źle.

Jak coś to chętnie wysłucham krytyki nie jestem typem wszystko wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2293
Czyli uznajmy, że będę ćwiczył tak:

A:

- wymachy sztangielką w rozkroku

- wyciskanie na ławce prostej

- wykroki ze sztaną

- wiosłowanie sztangą

- 45 spięć

- 1 min. sprintu na rowerku

B:

- przysiady ze sztangą

- wiosłowanie sztangielkami

- rumunski mc na jednej nodze

- wyciskanie w staniu

- brzuszki

- sprint w miejscu z wysokim unoszeniem kolan


Jest to trochę zmienione z powodu braku sprzętu. I mam pytanie, skoro np. daję radę 40kg na klatę to ile mam wyciskać? Obciążenie ma być małe czy duże bo w końcu nie wiem? Za dużych umiejętności nie mam, więc jakbyś mógł podać jakieś przykładowe obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2293
Odpowie ktoś na post wyżej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny

Następny temat

Ciągłe zmęczenie,zamulenie co jest???

WHEY premium