SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening obwodowy i dieta. Proszę o ocenę :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
northwestpassage
paula.cw
Dieta tragiczna. Niestety widziałam u mojej koleżanki prawie identyczną i wiem na czym jest wzorowana. Normalnie powinni zabierać uprawnienia za coś takiego... Do tego jeszcze spalacz. Zupełnie niepotrzebne obciążenie organizmu. Tabletki bym odłożyła do czasu aż wyczerpiesz wszystkie inne możliwości. (...)


Dokładnie, zastanawiam się gdzie takich szkolą. To już się robi nagminne, co jakiś czas post o takiej diecie od trenera i do tego trening siłowy. Strach wogóle do kogokolwiek iść i pytać o radę. Niestety takich 'ekspertow' nie brakuje. Smutne to, że poziom wiedzy jest tak niski i w dodatku robią szkodę osobom, które im zaufały. . .




Ta dieta wygląda bardzo podobnie do pewnej diety trenera, który wydał swoją książkę i robi wokół tego niezły marketing.

Bardzo dobrze rozpisałaś propozycję dietetyczną i ja bym też coś takiego zaproponowała.

Pamiętaj, że każda kolejna dieta niskokaloryczna spowalnia Twój metabolizm. Za pierwszym razem możesz mieć super efekty na 1400 a za kolejnym drugim czy trzecim już niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
To może na początek dam 1400 kcal, a jak nie będzie rezultatów to zwiększę kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Nie, 1400kcal to kompletna głodówka. Dalej nie będzie zdrowo chudła. Ja mam 163cm jak Tsubame i na 1800kcal chudłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Ale jakie masz tempo chudnięcia. Chciałabym trochę zrzucić do wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
Może być tak?

Śniadanie
Płatki owsiane (kukurydziane) 80 g
Jogurt naturalny

377,7 kcal b:12,1 g w:78,2 g t:1,8 g

II Śniadanie
Bułka grahamka 75 g
Kotlet z kurczaka 100 g
Ogórek
Masło

439,6 kcal b:40,1 g w:43,3 g t:11,8 g

Obiad
Ryż 100 g
Kurczak 100 g
Ogórek 150 g

473,5 kcal b:28,8 g w:80,9 g t:3,9 g

Kolacja
Grahamka
Jajko na twardo 2 szt.
Pomidor
Masło

444,0 kcal b:19,9 g w:45,1 g t:20,5 g

Razem 1733 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Trochę dużo węglowodanów jak na redukcję bo aż 250g a tłuszczu tylko 40g, wrzucaj menu ze strony Potreningu.pl białko około 120g tłuszcz około 60g a reszta węglowodany. Nie są ważne same kalorie ale makroskładniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4425
nie wiem właśnie jak mam wrzucić menu ze strony po treningu.
Czyli więcej np kurczaka a mniej ryżu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Logujesz się loginem i hasłem jak do forum na potreningu.pl i tam jest opcja dodaj dziennik żywieniowy.

Tak, więcej mięsa i mniej ryżu, dwie grahamki to też niezbyt dobry wybór, do każdego posiłku tłuszcz, nie samym masłem człowiek żyje, oliwa, orzechy, nasiona.

Podaje Ci przykład mojego menu tylko ja jem teraz więcej,


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
monika0889
nie wiem właśnie jak mam wrzucić menu ze strony po treningu.
Czyli więcej np kurczaka a mniej ryżu ?

Dokładnie tak i jak Kaka, 120 białka, 60 tłuszczu minimum, reszta węglowodanów. Na początek i tak będziesz musiała ważyć wszystko. Najlepiej, żeby każdy posiłek zawierał białko, tłuszcze i węglowodany. W zależności ile tych posiłków zaplanujesz, to przez tyle podziel białko, tłuszcze i węgle i wyjdzie Ci, ile ma być w posiłku. Mniej niż 1800 kcal bym nie zakładała przy Twoim wzroście. Na początku waga może stać lub nawet delikatnie wzrosnąć, bo będzie szok dla organizmu, ale w końcu zacznie spadać. Odchudzania sie nie planuje na dwa miesiące przed wakacjami, tu potrzeba czasu, konsekwencji i trwałych zmian w sposobie odżywiania, inaczej jojo murowane.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

BIAŁKA SERWATKOWE – DOBRY WYBÓR W KAŻDEJ SYTUACJI

WHEY premium