SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę do konsultacji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Witajcie :)

Płeć : M

Wiek : 31

Waga : 71

Wzrost : 178

Cel treningowy : masa

Staż treningowy w domu : 3 miesiące, dwa lata temu chodziłem 6 miesięcy na siłownię z trenerem personalnym

Uprawiane inne sporty : bieganie max 10 km raz w miesiącu z powodu pracy nad masą :)

Dostęp do sprzętu : zacisze domowe... ławeczka, sztanga 5kg, 2 x hantle (4x5kg, 4x2.5kg, 8x1kg)

Dieta : z powodu braku czasu 3-4 posiłki dziennie (ryż, kasza, ziemniaki, kurczak, łosoś, jajka, praktycznie wszystko zielone)

Przeciwskazania medyczne : nie stwierdzono

Zażywane suplementy : od samego początku aż do teraz TREC MASS XXL 4800g, do wczoraj Trec - CM3 1250, od dzisiaj Olimp - Creatine Mega Caps < biorę wszystkie dawki wg wagi ciała lub opisu producenta... jedynie creatyny nie biorę w dni nietreningowe

Ostatnio przerabiany plan: zdjęcie w załączniku posta

________________________________________________________________

Ćwiczę od początku stycznia 5-6 dni w tygodniu. Planem w załączniku. Ilość kg systematycznie wzrasta (zaczynałem od "piórkowej"). W styczniu ważyłem 67,5 kg a dziś rano 71,5 kg. Mogę się cały pomierzyć jeśli by ktoś potrzebował (mam wyniki ze stycznia). Plan treningowy ułożyłem sam pod siebie po obserwacjach na youtubie co warto a co nie - lecz nie jestem do nich przekonany w 100% dlatego proszę o sprawdzenie pod Waszym doświadczeniem.

Nie jestem pewien co do całkowitej ilości serii (czy nie za dużo) np. klatka, biceps a niektórych za mało... barki, nogi. Moje max. obciążenie na dzisiaj wynosi 39 kg. 1-2 w tygodniu ćwiczę jeszcze przed ramiona ;)





Zmieniony przez - cimilion w dniu 2017-04-04 00:01:35

Zapraszam na statyw.eu !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1687
Nie zawsze więcej znaczy lepiej.
Lekko mówiąc plan jest beznadziejny.
Przeładowany...
29 serii na klate x2 dniu tyg czyli prawie 60 serii na jedną partie?!
Poczytaj o pierwszym roku treningów i o treningu ogólnorowojowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia raz w tygodniu + kalistenika, czy ma to sens.

Następny temat

wyciąg górny triceps

WHEY premium