SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę a problem z balansem mięsniowym sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109
Witam!
Rozpocząłem trening (stosowne ćwiczenia 3 razy w tygodniu)na masę ciała by zwiększyć mięśnie barków, ramion i przedramion. Są dużo mniejsze niż reszta, która w moim mniemaniu jest w sam raz do ćwiczeń na modelowanie. Oczywiście, zastosowanie diety wiązało się z przyrostem masy na całym ciele lecz nie spodziewałem się, że brzuch urośnie tak szybko jak ma to miejsce. Mam w głowie tylko 3 pomysły jak z tego wybrnąć i będę ogromnie wdzięczny, za wskazanie mi w waszej opinii najlepszego:

1.Wykonywać ćwiczenia na masę np. w poniedziałek (klatka + triceps), środa (plecy + bicepsy + barki),
a ćwiczenia redukujące masę w sobotę (Nogi + brzuch). Pozostaje problem regeneracji.

2.Pozwolić ciału nabierać masę, a gdy ręce będą miały zadowalający rozmiar, zredukować mięśnie brzucha i nóg.

3. Zostawić aktualny plan ćwiczeń i dołączyć bieganie na przemian trucht + sprint by spalić tkankę tłuszczową. Tylko jaki sens ma wtedy dieta?

Będę niezwykle zobowiązany za każdą poradę.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 80 kg

Wzrost: 181 cm

Cel treningowy: Zwiększenie mięśni rąk.

Staż treningowy na słowni: Miesiąc

Uprawiane inne sporty: Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Obecnie "trening domatora" z lekką, krótką sztangą.

Dieta: Standardowa dieta przeznaczona dla trenujących na masę i dostosowana do moich warunków fizycznych.

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak (substytutem są banany i miód)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Dział "Trening w domowych warunkach"

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109
Aj, faktycznie. Proszę o przeniesienie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rzeźbe

Następny temat

FBW do oceny, pilne!

WHEY premium