SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening interwałowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Witajcie, mam 17 lat. Przy wzroście 181 ważę 82 kilo. Chciałbym łącznie dobić do ok. 70. Dużo czytałem o korzyściach wynikających z treningu HIIT i zastanawiam się nad podjęciem się go. I tu pojawiają się moje pytania.
1. Czy i po jakim czasie pojawią się pierwsze rezultaty
2. Po jakim czasie osiągnę 70kg (zakładając regularność i takie tam) Zdążę przed wakacjami?
3. Czy jest wymagana jakaś szczególna dieta czy wystarczy korzystanie z ogólnodostępnych kalkulatorów kalorii
4. Lepiej biegać czy jeździć na rowerku stacjonarnym
5. Czy w między czasie mogę robić jakieś ćwiczenia na mięśnie czy lepiej trochę poczekać do końca treningu (trzy razy tygodniowo cośtam robię na szkolnej siłowni)
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94784 Napisanych postów 364789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670091
poczytaj założenia działu oraz na czym polega system zywienia IF jesli cię to zainteresuję to zapraszamy do wypełnienia ankiety działu i ułozenia sobie diety do sprawdzenia.Jeśli nie zapraszam do innych działów na forum.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Zapraszam do działu junior https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o spr diety. Jak podbijac kcal?

Następny temat

Potrawy na mase

WHEY premium