SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkujących + Zakup obciążeń/ławeczki .

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz jakiegoś miejsca z betonowymi ścianami *nie drewniane żeby tylko było* tam można rozporowy zamontować.
Co do sztuk walki to szkoda. W takim razie zostań przy linku i zacznij kalistenikę, a z upływem czasu gdy nabierzesz umiejętności i wiedzy zacznij określać cel czy siła statyczna i żelastwo, czy wytrzymałość, siła dynamiczna, gibkość. Druga opcja jest to żmudne dążenie do celu. Pierwsza jest nastawiona na lepszą progresję dzięki dodawaniu żelastwa do treningu i przełamywaniu barier. Pierwsza i druga może być połączona, ale póki co zajmij się Kalisteniką (mniej więcej opcja druga tak wygląda), bo stracisz kasę.
Drążek możesz mieć rozporowy, do ściany, do sufitu, albo możesz ogarnąć drabinę jakoś i zawiesić jakiś wielofunkcyjny na niej. Przymocować drabinę do ściany. Są różne rodzaje nawet takie rehabilitacyjne co mają oddzielnie drabinkę do trenowania oraz drązek i 2 uchwyty do dipsów. Z takiego czegoś bardzo byś skorzystał, ale nie wiem niestety ile to kosztuje dokładnie.

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-11-19 20:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
Za jakieś 20min podrzucę wam zdj. bicka i klatki piersiowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrób fotę całego ciała, a później to co najbardziej Cie trapi. Bicka i klatke też możesz. Z całości jest określane co i jak dobre by było dla Ciebie według innych osób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
Nie wiem jak to tu wrzucić z racji iż mam walnięty kabel a tel. z Bada O.S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
Wiem , że słaba jakoś, ale słaby tel . :)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj kłania się micha z dodatnim bilansem kalorycznym. Zacznij jeść więcej niż zazwyczaj. Bo to co tu widze to szkielet ;d Jak urośniesz nie będzie to lepiej wyglądało. Zaczniesz ćwiczyć sobie w domu będzie dla Twojego ciała później o wiele przyjemniej. O rzeźbieniu to nawet nie myśl heh :F Gdy aktywnośc fizyczna, która jest na x poziomie u Ciebie wzrośnie to wzrośnie również Twój apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
Widzisz ... A co tak najlepiej jeść ?! Bo ja sam nie wiem prócz tego ryżu i mięsa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznijmy od lektury tego :
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Jak przeczytasz cały dział o odżywianiu będziesz wiedział więcej niż niejeden Twój rówieśnik. = )
o treningu również polecam Ci zacząć czytać.
Wszystko podane jak na tacy tylko musisz sam rzetelnie do tego podejść, bo dieta to temat rzeka, a w tym źródle umieszczone zostały najistotniejsze dla Ciebie informacje. Pomogą Ci osiągnąć to na czym Ci zależy.
Omiń redukcje.

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-11-19 21:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
Ok dzięki . Biorę się za czytanie . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 297
A mam jeszcze pytanie . Czy znacie jakiś program do układanie własnoręcznie diet ? Chodzi mi tylko , żeby co do grama było wyliczone . Znaczy białko , węglowodany i tłuszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na plecy (mogą być z hantlami) które zastąpią drążek!

Następny temat

Czy mogę robić pompki w wieku prawie 12 lat?

WHEY premium