SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla KOBIETY ... pupcia :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 159 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1306
teraz odmienne nastepne pytanie.. posluchajcie uwaznie..tej kobitce w 90% odklada sie tluszczyk tylko na brzuszku.. tworzy to tzw. oponke tluszczy wokol pasa..czy istnieje jakas mozliwosc zeby ten tluszcz odkladal sie w wiekszej ilosci na pupie nogach a nie tylko szedl na brzuch.. jak sie bardziej proporcjonalnie rozlozy to bedzie ladniej to wygladac.. czy teraz mnie rozumiecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
no istnieja sa to cwiczenia na posladki poszukaj w www.kulturystyka.pl/atlas/  podobno sex tez dobrze robi na tyłeczek ...

0m3n? a kto to taki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 159 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1306
tak ma bardzo plaska pupe potrzeba cwiczen na ODSTAJACA pupcie zeby sie powiekszyla uwydatnila znacznie..stala sie na szerokosc i na dlugosc wieksza..

p.s. widzieliscie moze pupcie latynosek i murzeynek niektore .. sa duze odstajace ..taki efekt chcielibysmy uzyskac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
jeny dziewczyno to jest tak samo jak ze wzrostem to masz w genach zacznij jesc wiecej tzn na mase i rob cwiczenia na brzuch kobietom tłuszcz odkłada sie na udach i posladkach wiec chyba nie powinnas miec problemu ile masz lat wogole? profil uzupełnij...

0m3n? a kto to taki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 159 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1306
po pierwsze jestem facetem :) i chce cwiczenia dla dziewczyny :)
widzisz ja jako facet mam podobny problem.. robie teraqz na mase wszystko dieta i cwiczenia.. jednak tluszcz tylko i wylacznie dostaje na dupie i udach normalnie jak baba.. mam strasznie odstajaca dupe..a jestem facetem brzuch mam plaski zero tluszczu wszystko idzie mi na dupe.. widzisz chcialbym to zmienic.. zeby bylo na odwrot zeby na brzuch szlo a nie na dupe// jesli chodzi o mnie o faceta ..ale jesli chodzi o moja zdiewczyne to ona ma na odwrot niz ja.. wszystko na brzuhc a nie na dupe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
miszczu to poprostu chodzi o hormony testosteron powoduje odkładnie tłuszczu na brzuchu estrogen na posladkach i udach proste? jak robisz diete na mase to ogranicz tłuszcz do minium zeby w krwi rozpuszało sie jak najwiecej testosteronu i zrob sobie pare razy bardzo intensywny trening taki na 80-90% wtedy wytwarza sie duzo testosteronu ja tez miałem podobny problem ale zachołem na basen smigac i sie skonczyło

0m3n? a kto to taki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403
hyyym.... nie no ja nie przepadam za tlustymi pupami buehehe ;]

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 159 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1306
a babka jak zwiekszyc jej estrogeon ?? jak zwikeszyc jej odkladanie na pupie i nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale człowieku,o czym ty mówisz w ogóle??? chcesz krzywde kobiecie zrobić? żeby potem walczyła z tym tłuszczem całe życie? niech idzie do endokrynologa jak już koniecznie chce zwiększać hormony,ale to jakaś paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
racja Laura, gostek chce stworzyc mutanta jakiegos, albo sie na "ex" zemscic

pozdro

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja łokcia

Następny temat

???!!!planik do oceny!!!???

WHEY premium