SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bokserski w domu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 924 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11121
Cześć, często pojawiają się tu tematy ludzi którzy chcieliby boksować ale nie mają w pobliżu klubu albo chcieliby się przygotować przed zapisaniem się na pierwszy trening. Dlatego chce ruszyć z programem pilotażowym trening bokserski online i szukam dwuch chętnych na 4 tygodniowy trening online za friko. Chcę zobaczyć w jakim stopniu jestem w stanie przekazać wiedzę online przez Skype lub inną videokonferencje .

Takie prowadzenie polegałoby na rozpisaniu 3dniowego planu treningowego na 4 tygodnie z uwzględnieniem ilości posiadanego sprzętu a nawet całkowitym jego braku. 1 z 3 treningów byłby online na żywo gdzie poświęcę całą godzinę na trening sam na sam a pozostałe dwa treningi w tygodniu byłyby wykonywane samodzielnie. Dodatkowo oceniałbym na nich materiał video z ostatniej rundy treningu i konsultował ewentualne błędy.

Zdaje sobie sprawę że trening na żywo jest łatwiejszy do korygowania błędów i nauka w parach o sparingi dają najwięcej ale boks to nie fizyka kwantowa i w godzinę online na Skype jestem w stanie pokazać i przekazać więcej niż trener przez cały tydzień na sali który ma 20 zawodników i nie jest fizycznie w stanie poświęcić każdemu na treningu więcej niż 3 -4 minuty

Zainteresowanych proszę o kontakt. Przewiduje tylko dwa miejsca więc kto pierwszy ten lepszy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Styl Walki

Następny temat

Granulat w worku bokserskim

WHEY premium