SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bez rozgrzewki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Tu była zawsze tradycja że to jest dział merytoryczny. Niemniej jednak patrząc na całokształt dzisiaj - to co jest w dziale już nie koniecznie pasuje nawet do regulaminu działu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Osobiście nie widzę przeciwwskazań. Dział miał być merytoryczny ale w ostatnich latach bardzo dużo sie zmieniło niestety.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Z naciskiem na "niestety"

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

spadłam z krzesła
noo... czyli tego ... czyli merytoryka byłaby trzymana w innych wątkach a spam byłby od spamu, gdzie jego miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
poczekajmy jeszcze na riona i jego zdanie. Ale w sumie jakby to spowodowało więcej odwiedzin w dziale - to pal go licho.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A co do rozgrzewki:

Osobiście też nie jeżdze na rowerku czy orbitreku, bo w mojej mordowni takie sprzęty są nieznane. Ale zawsze każdy staw po kolei prostymi ruchami. Krążenia z punktu widzenia anatomicznego nie są w ogóle potrzebne. Później rzecz jasna wejście na ciężar roboczy. Im wiekszy on jest, tym więcej robię serii. W martwym zdarzało się i 8-10 serii wstępnych zanim wchodziłem na 230-240kg. Nie wiem jak można rozgrzać się ze stówką i od razu założyć dwie paki. To lekkomyślne według mnie. Nawet regresje powinna poprzedzić progresja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja dodatkowo lubię przed treningiem lekko się porolować i zrobić kilka mobilizacyjnych ćwiczeń, no ale chyba większośc po przejściach kręgosłupa tak ma

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja roluję tylko to co muszę - akurat teraz muszę przed kopytami prawe udo rozpracowywać bo bym w ogóle treningu nie zrobił. Jak nic nie boli to nie roluję - bo mi szkoda czasu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja swego czasu miałem mocne bóle kolan najprawdopdobniej przez spięte czwórki. Od tamtej pory przed każdym treningiem nóg się lekko roluję-dosłownie 5 min. O bólu już zapomniałem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Dzięki Padme, mam w zanadrzu kilka ciekawych pomysłów na artykuły - znowu będzie zamieszanie ;)
Teraz wszyscy wracają - Levrone wraca, Coleman wraca, Łowca androidów wraca - to i ja wrócę ;)


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2017-09-20 19:14:56

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crossfit + trening siłowy

Następny temat

Dipy na poręczach równoległych

WHEY premium