SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Bieganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 372
cześć mam 22 lata 174cm rostu. 92kg ,40 w łapie, 98 w pasie,
Mam pare pytań co do biegania... biegam już drugi tydzień od poniedziałku do piątku...
pierwszy tydzien dystans 2km :D wiem ze to nie dozo no ale na poczatek....
drugi tydzień po 4km zajmuje mi to około 40 minut
...trzeci tydzień chce skoczyć na 6 km :) organizm pomału sie przystosowuje

Ile trzeba biegać żebym mógł osiągnąć dobre rezultaty chodzi mi głownie o spadniecie brzucha :) ...i czy powinienem biegać codziennie... Prosze o pomoc :D Dziekuje i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
3x w tyg po 30min wystarczy, do tego dieta najlepiej, i efekty bedza napewno.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 372
...a czy bieganie codziennie jest szkodliwe bo tak obilo mi sie o uszy :/ ...a i biore do telgo l-karnityne i kupilem jakies tabletki jetfuel na spalanie tluszczu :) diete tzn :) starczy dziennie jak sie wyrobie w 3k kalori ? czy to zza dozo pracuje fizycznie na budowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
bieganie codziennie jest szkodliwe, dobrze slyszales, miesnie potrzebuja czasu na regeneracje... diete tzn :) starczy dziennie jak sie wyrobie w 3k kalori ?
nie wiem, nie znam twoich danych potrzebnych do obliczenia dziennego zapotrzebowania, dzial odzywianie tam uluz diete, bedziesz pewny czy wystarczy czy nie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 372
Dziekuje i pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dzielony 3xtydz MASA !!

Następny temat

Pytanie odnośnie treningu

WHEY premium