SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Arnolda czy dobry? na mase i sile

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
ja bym narazie wziął split lub FBW ale pod staz

split: 12-16 serii na duze partie 12-9 na małe

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 773
sluchaj to zrobimy tak jezlei ja sie autentycznie przetrenuje to napisze na forum specjalna deklaracje ze juz nigdy nie bede podwazal wiedzy starszych i madrzejszych. mam ochote do ciezkiego treningu:), wiec chcialbym zebys mi tylko dobral powtorzenia i wszystko a i odpowiedzial na te pytania w nawiasach odnosnie cwiczen wzamian,, jezeli nie sprobuje to sie nie przekonam prosze pomoz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 773
chce tylko wypracowac solidne podstawy:) a mysle ze ten trening ku temu dobry jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
te w zamian moga byc tylko po ile serii mają te ćwiczenia bo nie napisałes

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 773
moje koncepcej sa takie na poczatek moze 3 serie...jest w ogole taki progres 12 10 8? mogloby tak byc jezlei nie to wez swoje koncepcje "sprzedaj"....dzieki z gory:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
po 2 serie na ćwiczenie...progres 12-10 lub 10-8

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 773
i mowisz ze tak bedzie dobrze?) wierze na słowo , a wg ciebie czy autentycznie ten trening jest skuteczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
ja jechałem zwykłe FBW teraz i jestem zadowolony myśle ze efekty i po tym będa...w końcu Arni układał

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 773
a jescze jedna sprawa obciazenia jak dobierac? tak na prawie max.? a i jescze jedna rzecz czy jezlei juzmaja byc postepyto moge co jakis czas(oczywiscie cierpliwie) zwiekszac serie np. do 3 serii a potem z kolei do 4 serii? aha i jaka rozgrzewka do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
serii nie zwiekszasz co do cięzaru to zebys mial te 1-3 powtórzen nadmiaru. Rozgrzewka to rozciąganie,truchtanie w miejscu z wymachami rak..dowolnie...no i na małym cięzarze z 1-3 serii

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan - drążek! prosze o pomoc

Następny temat

What the f***?

WHEY premium