SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening + dieta, pomożcie!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12


hej, zarejestrowałam się tutaj, bo potrzebuję porady ekspertów :)
Mam około miesiąc na zrzucenie kilku centymetrów z bioder, ud i talii :) ogólnie zalezy mi na zrzuceniu ok. 3-5 kg. Wcześniej próbowałam wielu diet, ale nie lubię monotonii. Z ćwiczeniami bywa różnie, wiem, że zdecydowanie za mało ćwiczę, ale też sama nie wiem jak powinnam (ćwiczę głownie w domu). mam zamiar zapisać się na siłownię, ale tam też nie wiem jak i ile ćwiczyć. plus basenik, mysle, ze dwa razy w tygodniu. nie chcę żeby rozbudowały mi się łydki, bo są już wystarczająco umięśnione. wolałabym je wysmuklić :)
Proszę o pomoc w wyborze diety i ćwiczeń :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 18

Waga: 56 kg

Wzrost: 174 cm

Obwód klatki: 84 cm

Obwód ramienia: 24 cm

Obwód talii: 64 cm

Obwód uda: 53 cm

Obwód łydki: 35 cm

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: spacery z psem, zakupy

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ok 2-3 razy w tygodniu po 40 minut, basen rzadko, spacery

Odżywianie: mniej wiecej:
śniadanie: płatki fitness z mlekiem 0,5 % lub jogurtem natualnym, kawa
lunch: paluszki surimi + warzywo lub kurczak (udo bez skórki)
przekąska: jabłko, jogurt, kawa, etc, czasem cos slodkiego :/
kolacja: platki fitness z mlekiem lub kurczak, lub serek wiejski z chlebkiem ciemnym, kawa

zauwazylam ze niestety czesto sie napycham i jem z apetytu, a nie glodu


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, ćwiczenia w domu (około 3-4 razy w tygodniu), basen dwa razy w tygodniu i inne

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: l-karnityna forte plus, bio cla z zielona herbata

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: różne, z niskim bilansem kalorycznym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Pomyłka - widząc Twoją wagę, wymiary i to co jesz to niedożywiona jesteś; z czego chcesz się jeszcze odchudzać!?
BMI w dolnej granicy normy, która to norma i tak jest zaniżona.
Zacznij zdrowo jeść bo Twój jadłospis to porażka i kształtować sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
ehh, wiedziałam, że tak będzie.
muszę wymodelować sylwetkę, zrzucić kilka cm, bo tego wymaga mój zawód! wiem, ze na normalne oko to jest malo, ale w modelingu jest "ciut" inaczej.
no trudno, myślalam, ze ktoś mi odrobinę pomoże.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
To zmień zawód bo skończysz jak Luise Ramos. Całe to środowisko jest zdrowo popaprane (żeby nie użyć mocniejszych słów!) - doprowadzać dziewczyny do śmierci głodowej w imię wynaturzonego modelu sylwetki.

To jeszcze tylko w Polsce kretyni udają, że nic się nie dzieje jak zagłodzone dziewczyny przypominające więźniów obozów koncentracyjnych padają jak muchy na anoreksję. Za zachodnią granicą już ustala się minimalne BMI dla modelek na 18.


Zmieniony przez - Redis w dniu 2008-05-26 17:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 317
poczytaj troche na forum a nie robisz odrazu posta a widać,że jesteś nowa btw nie wiem co ty chcesz zrzucić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bianca mamy problem, to jest forum sportowe, trudno nam doradzac komus jak ma przerobic swoje cialo tak by wygladal na wyglodzonego.
Niestety zycie modelek to glodowka non stop i ze wzgledu na bardzo niska przemiane materii, ktora powoduje latwe tycie i ze wzgledu na niekonczace sie odchudzanie.
Dieta ktora my proponujemy zachowuje miesnie i spala tluszcz, po niej nie bedziesz rowniez odpowiadac obowiazujacemu w twoim zawodzie wygladowi, bo statysycznie rzecz biorac, modelki nie maja tych resztek miesni na wierzchu co raczej sa pokryte tluszczem bez widocznych miesni.
No nie wiem twoj wybor zycia i zawodu jest taki jaki jest, ale my nie wiemy co jedza modelki by ich prawie nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
jesteś w dużym błędzie mówiąc, że życie modelek to głodówka non stop. osobiscie znam dziewczyny, które jedzą tyle co wg. was "normalny człowiek". no trudno. dzieki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiem bianka, ale to do czasu, to sa mlode dziewczyny z bardzo szybka przemiana materii i wyjątki, w dodatku większość tych wyjątków oficjalnie je dużo, a nieoficjalnie bardzo często odwiedza toaletę
Próbuj znanych diety typu South Beach, albo hollywoodzkich, sprort w twoim przypadku ogranicz do aerobów low impact
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cla ????? help me

Następny temat

Dieta&Ostrowia

WHEY premium