SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenig o 19 a potem bieganie - jaki co jesc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3601
Witam. Tak sie skład, że na silce jestem dopiero o 19. Trening przecietnie 1.5 h. Potem do domku i ide biegac tak o 21 (biegam 50 minut). w domu jestem przed 22.
Moje pytanie brzmi.
Jak jest gdy cwiczy sie tak pozno? wiadomo ze na cos nie mozna sie obrzerac i raczej powinno sie jesc białko a przeciez po treningu jest wskazany posilek potrenigowy a potem jeszcze nornalny posilek...
Bilans kaloryczny raczej na ZERO. Ani na mase ani na redukcje.
Wzrost 186 waga 88kg
pOzdrwiam ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
odzywka białkowa + rozgotowany ryz.
trenuje od dzisiaj tak samo i wąłśnie to jadłem i jesc bede. to najlepsze co mozna zjesc(no chyba ze sie wierzy w moc gajnera w niskiej cenie)
wiec pijesz taki mix(ryz odzywka) zaraz po siłce(ale troszke...zeby nie miec pełnego zoładka) biegasz, wypijasz nas porcje tego mixu(juz spokojnie wiecej) i po godzinie 2 normalny posiłek( jesli to jest ost. posiłek to np ser+ tunczyk+ przecier pomidorowy + ogorek zielony czy inne pasujace do smaku warzywko)
bez tłuszczu.
pozdro

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3601
ale jaka najlepsza bedzie ta odzywka białkowa i w jakich ilosciach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
ja pije bialko sotrowi wpc 80. w ilosciach...hmmm 30g na posiłek...

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
notafuk a jak zrobic rozgotowany ryz ??
to to samo co poprostu ugotowany ?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
No rozgotowany ryż... jak robisz zwyczajnie ryż i się już ugotuje to trzymasz go jeszcze i sie rozgotowuje. Chyba skąplikowane to nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
aha
dzieki

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-redukcja tkanki tłuszczowej problem

Następny temat

Info-Oliwa 13.59zł

WHEY premium