SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenabolon w cyklu na mase?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie oburzaj się,bo mam rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra to jak ??bedziemy sie bawic w kotka i myszke czy rozpiszesz mi to ?? moge liczyc na twoja pomoc?? czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
body jesli dawki lekkie propa i wina nie utrzymaja miesa po trenie to co ja utrzyma ??? jakas wskazowka ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Koło zamknięte.
Musiałbyś przeładowywać organizm coraz większymi dawkami koksu,a to już tylko zabawa dla zawodników,lub osób słabych psychicznie.SAA mocno uzależniają,wypaczając psychikę.Konsekwencje mogą być opłakane.Dlatego nie jestem orędownikiem SAA,choć sam wiem jak to smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
sory za ot!!
body ja sie nie spotkałem żebyś na forum pisał o swoim cyklu coś.jak często jesteś on of ?na jakich dawkach maksymalnie leciałeś??

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2008-10-11 13:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Teraz jestem off od 3 miesięcy i znacznie to przedłużę,zwłaszcza,że widzę możliwości rozwoju naturalnego.Robiłem cykle zarówno 8 tygodniowe,jak i półroczne.Nigdy w cyklu nie miałem więcej niż 3 środków,przy czym trzeci był stosowany opcjonalnie,przez krótki czas.O dawkach nie piszę,bo zbyt wiele czynników ma w tej kwestii znaczenie,a nie chcę,żeby ktoś potraktował to jako instrukcję.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-10-11 13:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Hmmm...ja powiem tak co do Trenu , skutki uboczne przy Trenie mozna zredukowac laczac go z Testosteronem , jak wiadomo Trenabolon nie jest najgorzsy jesli chodzi o to jakie slady moze pokazac w inn y spoosb niz oczekujemy ...co dziwne jest ze jednym ze dziwnych?(?) skutkow ubocznych jest kaszel .Osobiscie , nie posiadam zadnych skutkow ubocznych jak i nie przemawia agresja ..Co do Trenu jak wiadomo nie ma w nim retencji wody co bardzo mnie cieszy , Tren buduje dobrze miesien . wzmacnia ..itd no pod warunkiem ze nie jest to zaden Fake :)

jestem TU nowy , prosze o wyrozumialosc :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Tren z AL dziala, zaczalem sie z nim bawic, jedyny minus to boli sk.u.rw.i.a.l.e, trzeba mieszac, troche pomaga.
skutki uboczne przy Trenie mozna zredukowac laczac go z Testosteronem
Ta, chyba bol po iniekcyjny badz problemy z libido.

Zmieniony przez - Infamous w dniu 2008-11-24 19:32:21

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
proponuje poczytac dobrze przyjacielu , pozatym wiem jakie sa skutki Z samym trenem a laczonym z Testem.

jestem TU nowy , prosze o wyrozumialosc :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
To napisz aby nie bylo nie scislosci.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superka+Propanicum+Metka

Następny temat

Co do stano?

WHEY premium