SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - ZMA original

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42894

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Ja właśnie zakupiłem sobie Tribulona i ZMA Original. Mam nadzieje, że na mnie również zadziała dobrze.Oczywiście podziele sie uwagami po skończonym cyklu.

Zmieniony przez - Guzek84 w dniu 2009-11-23 11:10:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
a ja mam takie pytanie, jaki trzeba mieś staż na siłowni aby móc kupić i zacząć zażywać te zma? czy trzeba mieć za soba jakieś cykle na jakis innych odżywkach, czy to nie ma znaczenia?

pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMA to kompleks: magnez plus witamina B6 + cynk, jesli masz niedobor tych pierwiastkow to mozesz go kupic i zazywac,staż na siłowni nie ma tu nic do rzeczy.

Jesli natomiast z pozywienia dostarczasz odpowiednia ilosc w/w pierwiastkow to nie musisz go kupowac i zazywac.

Na temat magnezu: https://www.sfd.pl/magnez__minerał_niezbędny_!-t244859.html

Zmieniony przez - Poiuy20 w dniu 2009-12-06 19:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2604
Znakomicie regeneruje daje długi i spokojny sen w połączeniu z tribulonem tej samej firmy daje znakomite efekty. Polecam

Dzień Wczorajszy, Był Łatwym Dniem...

OTR TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
Stosowałem kilka miesięcy pod rząd, odpuszczam bo mało ekonomicznie to wychodzi niestety. Teraz biorę ZMA z FA cenowo lepiej z dodatkiem kwasu foliowego, i jakby lepiej się śpi Następnie przetestuje MZB z Olimpu.

Polecam produkt.

Zmieniony przez - TonyNr1 w dniu 2010-11-03 12:49:11

I'm Not a Human... I Am Machine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6907
zma daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Działa, ale to samo działanie odczuwalne na tańszych zma, albo nawet na mieszance z apteki cynk + magnez z b6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziala

dobrze sie wstaje rano, nawet wczesniej i wypoczęty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukam ZMA...ogólnie mam problemy z zasypianiem, sypiam mało, wcześnie wstaje, a ćwiczę dużo :/ Jednak ZMA Treca jest dosyć drogie, ActivLaba można dostać za jakieś 30 zł, a cena ta sama...możecie poradzić?
http://allegro.pl/activlab-zma-90kap-podnies-libido-testosteron-sile-i2706890516.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Cześć wszystkim!

Mam zamiar kupić ww. ZMA i do tego dorzucić Tribulona (też z TRECa).
W opisie Tribulona znalazłem informacje, że w DT należy go brać przed treningiem, a w dni NT przed snem. I nie byłoby, żadnego problemu tylko, że przed snem mam zamiar brać ZMA.
Moja pytanie jest następujące (przy założeniu z pierwszej linijki): mam brać codziennie Tribulon (w dni NT w godzinach treningu) i przed snem ZMA(codziennie)?
Wiem, że pytanie może banalne ale jeśli ktoś pokusi się na odpowiedź to będę wdzięczny.

Dzięki i miłego!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Vital Stack

Następny temat

Trec - Dibencozide Force caps

WHEY premium