SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Magnum 8000

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80679

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Świetny gainer dla bardzo aktywnych osób, lub dla osób którym ciężko złapać masę. Smak i rozpuszczalność również dają radę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 434
Byłem bardzo zadowolony z tego gainera. Smak czekoladowy bardzo dobry, rozpuszczalnosc ok. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89
...no ja za tydzień zaczynam cykl, będzie mass xxl 4,8kg i magnum 1kg do tego nutrened excelent 2,2 kg ecaa i 0,5 kg kretki no i izotonic activlabu..także zobaczymy jakie będą efekty, 5tka;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
mam 4kg tego gainera, biore go jakies 2 tyg. Dawki nie za duze bo szybko lapie fata, 70g w dni nietreningowe i 120g w treningowe. Smak banan dla mnie rewelacja, malo czuc chemi i nie jest przesadnie slodki. zadnych sensacji na zoladku - Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
Dla mnie gainer dobry. Smak waniliowo-karmelowy zarypisty.Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173
Bardzo dobry gainer. Smak czekoladowy smakuje jak kakao :) tylko w moim przypadku troche siadał na żołądku. Ale poza tym wszystko na + :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 261
jeśli chodzi o mnie bardziej podpasował niż XXL. Smak bananowy całkiem całkiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273
Dobra masa idzie, rewelacja. :D Polecam.

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 579
Rozpuszczalność bardzo dobra, smak czekoladowy dobry. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 227
a ja mam małe pytanie co bardziej polecacie Trec Magnum czy Mass Up ??
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Life EnerGGy

Następny temat

Trec - Mass XXL

WHEY premium