SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Magnum 8000 a Mass XXL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
cześć. to znowu ja, jak zwykle z pytaniem
mianowicie chciałbym kupić jeden z tych produktów, ale nie wiem który lepszy
-Mass XXL jest polecany przez wielu ludzi
-Magnum 8000 sprawdzałem sam(1kg) i powiem ze ciekawe efekty bo było dodatkowe 3kg(bylem w okresie rośnięcia w górę wiec z tego tez trochę mi przybyło w kg)
-cena na porcje jest porównywalna Mass XXL jest droższy o niecałe 50gr(mowie o porcji: 4,8kg dla Mass XXL i 4kg dla Magnum 8000)
-skład
również porównywalny z plusem dla Magnum 8000 (b/t/w)


Jak do Mass XXL oraz Magnum 8000 ma się Mutant MASS?
ten również ma podobna cenę na porcje do tamtych lecz skład bogatszy ze względu na większą porcje

I jak do tych ma się Jumbo firmy Scitec?
I tu rowniez porownywalna cena za porcje oraz sklad(b/t/w) tyle ze z tego co czytam to tu jest mix carbo i kreatyny. nie znam sie na tym dlatego pytam was

prosilbym o ocene tych produktow i wystawic im miejsce od 1 do 4 od najlepszego do najgorszego

przepraszam ze duzo czytania ale tak jakos wyszlo

Zmieniony przez - plejer w dniu 2014-02-27 00:52:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
plejer
cześć. to znowu ja, jak zwykle z pytaniem
mianowicie chciałbym kupić jeden z tych produktów, ale nie wiem który lepszy
-Mass XXL jest polecany przez wielu ludzi
-Magnum 8000 sprawdzałem sam(1kg) i powiem ze ciekawe efekty bo było dodatkowe 3kg(bylem w okresie rośnięcia w górę wiec z tego tez trochę mi przybyło w kg)
szczesciaz z Ciebie niestety ale nie mozna tego tak przeliczac, to jak waga bedzie szla nie zalezy od ilosci zjedzonych odzywek a od ogółu spozywanych kcal, dobrania makro itd
-cena na porcje jest porównywalna Mass XXL jest droższy o niecałe 50gr(mowie o porcji: 4,8kg dla Mass XXL i 4kg dla Magnum 8000)
-skład również porównywalny z plusem dla Magnum 8000 (b/t/w)
prosze wytłumacz mi na czym wg Ciebie polega ten + na Magnuma bo wg mnie jest zupelnie odwrotnie

Jak do Mass XXL oraz Magnum 8000 ma się Mutant MASS?
ten również ma podobna cenę na porcje do tamtych lecz skład bogatszy ze względu na większą porcje
co znaczy ze ma bogatszy sklad na porcje?

I jak do tych ma się Jumbo firmy Scitec?
I tu rowniez porownywalna cena za porcje oraz sklad(b/t/w) tyle ze z tego co czytam to tu jest mix carbo i kreatyny. nie znam sie na tym dlatego pytam was

prosilbym o ocene tych produktow i wystawic im miejsce od 1 do 4 od najlepszego do najgorszego

przepraszam ze duzo czytania ale tak jakos wyszlo

Zmieniony przez - plejer w dniu 2014-02-27 00:52:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
ja bym brał z w/w mass xxl. jeśli wgl Ci jest potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
jestem ektomorfikiem i codziennie trening koszykowki wiec jest mi potrzebne duzo jadam ale to mi nie wystarcza (jadam zdrowo oczywiscie)
czekam na inne komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
to, ze jadasz zdrowo nic nie znaczy. Dieta jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
nie rozumiesz autorze, dużo jadasz tak tak, wklepać wszystko w kalkulator to pewnie twoja dzienna micha to moje góra dwa posiłki. Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i wejdź na dodatni bilans, ale to już nie ten dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Osobiscie tez wybralbym mass xxl, ze wzgeldu na zawartosc w magnumie kreatyny, i nizsza zawartosc bialka, trzeba sie liczyc z tym ze sa to produkty o wysokim IG dlatego dobieraj uwaznie pory stosowania zeby Ci sie nie odkladalo tam gdzie bys tego nie chcial, chyba ze jestes klasycznym ekto to nie powinno byc problemu.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
nie rozmawiamy tu o diecie a o tym co mam wybrac i tego sie trzymajmy

kasteta jestem typowym ekto wiec nwm czy to zmienia twoje zdanie takze prosilbym o odpiisanie ponownie :D sorry za problem


Zmieniony przez - plejer w dniu 2014-02-28 00:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Po co masz kasę w błoto wywalać? my tylko tłumaczymy że musisz przekroczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne dzięki zbilansowanej diecie, gainer to żarcie w prochu i nie ma żadnych magicznych własciwości budowania masy, więcej będziesz miał z mięska i ryżu/makaronu/ziemniaków... niż worka prochu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
bardzo dobrze to rozumie ale rozumcie prosze ze ja jem naprawde duzo staram sie nie byc wogole glodny ale masa nie idzie ani o 1kg wiem ze powinienem sam robic sobie jakies obiadki i tak postanowilem od soboty bo w domku bede to zrobie sobie zapasy lekkie bo serio mieszkam z kolegami z druzyny w innym miescie niz moi rodzice i trudno tu robic sobie codziennie jakies wypasione danie (chce sobie zrobic lekki zapas tych oto dwoch dan ktore w polaczaniu sa calkiem spoko https://www.sfd.pl/chicekn_NUGGETS-t456552.html oraz https://www.sfd.pl/Ryż_z_brzoskwiniami-t517064.html chyba ze macie inne pomysly, te co podalem podpadly mi do gustu i wygladaja smakowicie)
ale wiadomo jedno danie nie zaspokoi wszystkiego a takie danie jest dosyc drogie (oczywiscie mam tez sniadania obiady i kolacje w internacie) trudno mi tez podliczyc ile jadam dziennie bo nikt mi nie poda ile czego dostaje ale moge powiedziec ze to co dostaje zjadam nawet jesli tego nie lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
wydaje ci się że jesz dużo, wklej tutaj co jesz przykładowo w ciągu dnia: potreningu.pl/kalkulatory/kalorie

a tu sprawdź twój bilans: https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 

i porównaj sobie kalorie tu i tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
pomeczylem sie troche i jak dodalo sie wszystko to wyszlo tak:
dzienne zapotrzebowanie ABY UTRZYMAC WAGE
kcal 3528
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

Kreatyna na początek

WHEY premium