SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TrainEatGain

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jak ta redukcja ma wygladac..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykładowy dzień
śniadanie- jajecznica z dwóch jajek z pomidorem i cebula, plus makrela
II śniadanie- nie cały serek wiejski z pomidorem i makrela
obiad - kasza z warzywami i filetem rybnym
trening
od razu po - warzywa z kasza
w domu łosoś

nie wiem czy nie jem za duzych porcji, oczywiscie, nie wciskam w siebie na sile, ale mysle, ze powinny byc mniejsze


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie, wiem jaka będzie odpowiedź - licz kaloryczność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wielkość porcji jak wszystkiego zależy od wielkości talerze , czyli punktu odniesienia
propozycja diety z podziałem na porcje jest w arcie z pytaniami , oceniaj w ten spsób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedz ;)
kojarze tez artykul z liczeniem objetosci produktow, bez wagi i nie moge go znalezc, ale bd szukac dalej

Dziś GTX Force zaliczony, kochamy wyskoki na boxa!
Wnioski - wzmocnić lewą nogę, bo jest słabsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,
przeczytałam temat od początku i jeszcze jedna rada ode mnie - zapanuj nad chaosem w dzienniku. Zamiast nabijać niepotrzebne posty, można edytować odpowiedzi (kartka z żółtym ołówkiem), dopóki nikt inny nie napisze.
Jesteś tu już od kilku miesięcy i nic nie ruszyło do przodu. Fajnie, że chcesz zacząć jeszcze raz, więc DZIAŁAJ. Już wcześniej dostałaś rozkład od Saidy, przypomnę: "1800 kcal, 120g białka, 150g węgli, reszta tłuszcz". Skoro wybrałaś ćwiczenie na siłowni, weź któryś z treningów z regulaminu i regularnie zdawaj relację z wrażeń, powoli dokładaj obciążeń. Podobnie z dietą: wrzucaj miski, jak jesz każdego dnia. Jeśli nie dysponujesz wagą kuchenną, szacuj gramaturę z pomocą ilewazy.pl. To jest tutaj niezbędne, żeby dalej ruszyć z redukcją albo przede wszystkim - uporządkowaniem kwestii zdrowotnych.
Powodzenia jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do miski doliczaja sie wazywa, ale i tak jestem w szoku, ze wyszla mi taka kalorycznosc. Owszem wczoraj zabiegany dzien, tyle, ze teraz kazdy bedzie taki bo sesja.
Trening w domu, po crossficie i zakwasach, zrobilam:
12 min rozgrzewki z tabata
3x4seriex30sekund:
- burpee
- sit-ups
- air squat
10 min rozgrzewania

Dziś wieczorem wazny trening, musze na nim dac czadu i zastanawiam sie, co zjesc.
Bo od 17.30-19 jestem na uczelni, pozniej pedze na tramwaj, gdzie o 20.15 zaczynam trening, wiec cos ok. 19 wszamalabym lekkiego, co doda mi energii.
Any idea?

Dziekuje jezu!
I owszem, chaos straszny - ale tylko geniusz panuje nad chaosem ;p nie no zartuje, jak zorganizowana w zyciu, tak nie w dzienniku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
O, talerze z PEPCO. A jeśli tak, to nie, to nie są duże porcje. Moje były o wieeele większe na prawie tym samym rozkładzie. Odnoszę się oczywiście również do tej samej zastawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
huda - tak, talerze z pepco :D
No to jakims cudem musze zwiekszyc porcje, ale ciezko mi bedzie tyle w siebie zmieszczać.

Miska z dzisiaj:
Posiłek o 15 - to gołąbki jeszcze z domu, bo cos trzeba bylo znalezc w zamrazarce

banana wliczyłam, nie wiem czy dobrze, ten twarog byl przed i po treningu, plus po shake czekoladowy z kluby, przepyszny, uwielbiam to. Po raz drugi cos takiego pilam, ale bardzo siada ;)
Warzywa: kalafior, pomidor, 1/2 marchewki surowej, kapusta pekinska z golabkow

Trening GTX Power, dalo w kosc, ale taaaaka zadowolona! Polecam kazdemu i po raz pierwszy robilam martwy ciag!
pierwsze z 10 kg, a pozniej z 15.
Ciezko stwierdzic ile powtorzen, bo robi sie je w czasie i nie wiem jak sie profesjonalnie to nazywa.
Ale pierwsza seria z 10 kg, tylko wyprost, nastpenie wyprost z wyrzuceniem sztangi na bargi, a kolejno wyprost z wyrzuceniem sztagi na barki i nad glowe. Powtorka z 15 kg.

Wiem, ze napisane jak po chlopsku, ale co zrobie :D


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23271
Ekspertem nie jestem ale co widzę: w pierwszym i drugim posiłku brakuje Ci źródeł ww- dołóż sobie np kromkę chleba razowego (najlepiej własnoręcznie upieczonego), potem w 3,4,5 dołóż sobie tłuszcz - np. jakieś orzechy. Dzięki temu wzrośnie Ci kaloryczność, bo z tego co czytałam to dostałaś 1800 kcal, a tutaj ledwo ponad połowę masz. Dodatkowo w 3 nie masz żadnego źródła białka. Pamiętaj, żeby każdy posiłek zawierał źródła t+ww+b.
Jak nie wiesz czy coś wliczać do bilansu czy nie, od razu otwieraj sobie "Co jedzą Ladies" i będziesz wiedzieć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

minori / DT

Następny temat

Poproszę o pomoc

WHEY premium