SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradzik cz2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6216

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
sauna ok, tzn może być wyrzut przez chwilę , ale nie ma wpływu na syfy

Bóg zesłał mnie na Ziemię by siać zamęt i zniszczenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1695 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38688
Dobra podziele się swoją opiniom na ten temat. Powiem tak dermatolodzy to d****e byłem już u paru i tak byłem u jednej baby kazała mi kupować jakieś maści na zamówienie... nie podziałało potem poszedłem do typa niby ogarnięty wszystko ładnie izotretynoina poleciała jakieś 8 miechów + antybiotyki jakaś bodajże śmieszna osłona badańka na wątróbke żeby wątroba nie umarła wszystko niby fajnie nie ? dla osoby która nie jest świadoma. Wybrałem ten zestaw nie pomogło nic oczywiście wspominał że mogą być nawroty po izo... no nic dokształciłem się bardziej teraz poszedłem do dermatologa myślę ciul pójde ostatnio raz już zobaczymy patrze niby babka młoda myślę pewno bardziej wykształcona.. i co ?? się okazuje "nie ma innej rady izotretynoine trzeba" przepisała mi antybiotyk śmieszne badania na wątróbe cholesterol hah... wyszedłem na wk*** jeszce bardziej mnie podkur.. jak się mnie pyta coś w stylu czy brałem dobre dawki czy wybrałem jakąś dawke kulminacyjną ludzie ręce opadają... recepty oczywiście nie wykupiłem. Po skonsultowaniu się po edukowaniu się postawiłem że nie ma innej rady przyczyna musi leżeć w "jelitach" muszę porządnie brać się za "flaki" teraz akurat mam kiepsko z finansami ale zacznę od najtańszego food detective test i rzeczywiście przypiłować dietę. Także myślę że testy testy i jeszcze raz testy na nietolerancje pokarmowe ( nie mylić z alergią pokarmową) i spróbuje też jeszcze raz z wit b5 + l-karnityną jak ureguluje pewno fundusze. Mówie tutaj "jeszcze raz" ze względu na to że wiadomo nic nie działa odrazu i wiadomo każdy jest indywidualny w moim przypadku możliwe że było stosowane za krótko oraz nie było odpowiednich dawek jakie miały być. Jak ktoś jest bardziej zainteresowany tematem b5+l-karnityna i nie szkoda już mu tej stówki dwóch zapraszam na priv podeślę link tutaj nie wstawię z wiadomych względów konkurencja etc...jak już wspominałem pewno jak i u wielku jak u mnie problem polega na problemie "wewnętrznym" ale jeśli ktoś chce chociaż trochę załagodzić objawy może też spróbować olej z rokitnika powiem tak że mi pomagało "NA CHWILĘ!!" oczywiście ale minus jest który może przeszkadzać że nie wyjdzie się nigdzie z domu heh bo ma charakterystyczny kolor. Było gadane o chemii powiem tak nie w każdej chemii diabeł siedzi tylko ludzie którzy są d****ami i nie umiejętnie potrafią "z niej skorzystać" wyrabiają właśnie taka opinie.. z GŁOWA LUDZIE Z GŁOWĄ wszystko. Teraz tak na marginesie coś tam było mówione o finansach niestety chcesz być zdrowy musisz inwestować w siebie nic za darmo nie ma.


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2016-06-03 18:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
http://m.sfd.pl/TRĄDZIK__leczenie_alternatywne,_izotek-t1118745.html

Stworzyłem obszerny artykuł odnośnie leczenia trądziku w sposoby naturalne, jest też odniesienie do Izoteku. Proponowałbym wykorzystać go jako jeden, obszerny wątek, w którym moglibyśmy prowadzić merytoryczną dyskusję i pomagać innym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Panowie co byscie polecili na przebarwienia? Ja to juz szczerze mam wiecej przebarwien niz wykwitow. To samo cos na zluszczenie skory by sie przydalo. Co byscie mi szczerze polecili? Tylko zabiegi jakies wtedy czy sa jakies skuteczne masci, zele czy cos co daje nam nautra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Tez sobie raczej zrobie food test i znalazlem nie drogi tutaj http://www.yorktest.com/products/first-step-test/?gclid=Cj0KEQjw-Mm6BRDTpaLgj6K04KsBEiQA5f20EyU4ft2q78kMYZxxgh9M5xrfw5-9-sYlAT572G5AUPoaAqVA8P8HAQ

ma dobre opinie. warto zrobic i wiedziec czego trzeba unikac

Kur*a teraz sie zorientowalem, ze to wcale nie jest takie tanie... za ta cene to ja tylko sie dowiem czy jest zgodnosc czy nie, a potem dalej musze bulic gruba kase za to, zeby dowiedziec sie na co dokladnie.. szkoda bo teraz nie moge sobie na to pozwolic, ale z checia dowiem sie czy w ogle na cos jestem czy tez nie. Pozdrawiam



Zmieniony przez - Samirek w dniu 2016-06-04 12:08:42

Zmieniony przez - Samirek w dniu 2016-06-04 12:12:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Pekulski 104 dermatolodzy to nie d****e jak ich nazywasz. Dermatologia operuje skutecznymi metodami 1) początkowe leczenie - maści, płyny, krewmy, antybiotyki zewnętrzne , jeżeli te metody nie pomagają przechodzimy do 2) antybiotyki ogòlne. W przypadku braku rezultatòw twòj przypadek jest ciężki i albo dalej walczysz antybiotykami albo decydujesz się na wyleczenie izo. Izo zawsze wyleczy problem, przez 8 miesięczną kurację ktòrą przeszedłeś napewno stan uległ częściowej poprawie, jeżeli nie zostałeś wyleczony przy pierwszej kuracji nie dziw się że proponują kolejną. Oczywiście każdy jest kowalem swojego losu, twòj wybòr, zawsze możesz poczekać do tej 50 tki, syfy kiedyś same znikną
Oczywiście możesz pròbowac metod proponowanych przez ludzi wierzących w cuda na patyku, ale to w dłuższej perspektywie rozczarowuje. Ròwnie dobrze możesz znależć goscia od medycyny ludowej, może po dotknięciu kurzym pazurem Ci przejdzie (:


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-06-04 12:18:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
rarytas1
Pekulski 104 dermatolodzy to nie d****e jak ich nazywasz. Dermatologia operuje skutecznymi metodami 1) początkowe leczenie - maści, płyny, krewmy, antybiotyki zewnętrzne , jeżeli te metody nie pomagają przechodzimy do 2) antybiotyki ogòlne. W przypadku braku rezultatòw twòj przypadek jest ciężki i albo dalej walczysz antybiotykami albo decydujesz się na wyleczenie izo. Izo zawsze wyleczy problem, przez 8 miesięczną kurację ktòrą przeszedłeś napewno stan uległ częściowej poprawie, jeżeli nie zostałeś wyleczony przy pierwszej kuracji nie dziw się że proponują kolejną. Oczywiście każdy jest kowalem swojego losu, twòj wybòr, zawsze możesz poczekać do tej 50 tki, syfy kiedyś same znikną
Oczywiście możesz pròbowac metod proponowanych przez ludzi wierzących w cuda na patyku, ale to w dłuższej perspektywie rozczarowuje. Ròwnie dobrze możesz znależć goscia od medycyny ludowej, może po dotknięciu kurzym pazurem Ci przejdzie (:



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-06-04 12:18:50


Pan dermatolog wrocil :P Sluchaj mi nawet moi bliscy odradzaja mi tego syfu jakimi sa antybiotyki, ktore niszcza Ci jelita i nie tylko... Od dzis zaprzestaje brac tego gowna i zajme sie Dieta z serwisu PoTreningu , witaminy i domowe sposoby. Nie chce mi sie robic zdjec, zeby tutaj pokazywac jak to u mnie wyglada, ale tak jak napisalem u mnie jest wiecej przebarwien niz samych wykwitow. Nie uwazam, ze mam jakis wielki problem z tradzikiem, ale chce go wyleczyc i uwazam, ze najbardziej pomoze w tym nie CHEMIA tylko ZDROWY i SPOROTOWY tryb zycia :) Takie jest moje zdanie. Musze sie bardziej skupic na przebarwieniach i takich jakbys dziurkach nie jakis duzych , ale zostaly w nie ktorych miejcach przez to, ze sie bawilem , zdrapywalem czasem czy cos, ale slyszalem, ze na to dobre jest zluszczanie skory. Dlatego tak jak wyzej juz napisalem chcialbym, zebyscie polecili mi cos jak macie co na przebarwienia i zluszczanie skory. Jak tylko zabiegi tutaj pomoga to spoko moja ciocia w tym siedzi, wiec po dobrej cenie bede mogl sobie pare zabiegow porobic. Jak juz inwestowac to inwestowac w siebie :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Być może Pan Rarytas jest dermatologiem i broni swojej reputacji. ( Kto wie ).

Nade wszystko, ten temat zostanie usunięty bądź zamknięty, bo zaczyna się robić z tego przysłowiowy śmietnik. ( ponownie ). Forum to nie wycieraczka, zachowujcie się na poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
dudee
Być może Pan Rarytas jest dermatologiem i broni swojej reputacji. ( Kto wie ).

Nade wszystko, ten temat zostanie usunięty bądź zamknięty, bo zaczyna się robić z tego przysłowiowy śmietnik. ( ponownie ). Forum to nie wycieraczka, zachowujcie się na poziomie.


To rarytas ciagle w kolko trabi o jednym i nie potrzebnie wypowiada sie w tym temacie. Ciagle tylko staje w obronie dermatologow jacy to oni nie sa swietni i pisze o tym gownie izo. My to juz wiemy, znamy juz jego zdanie w tej sprawie, a on nadal w kolko o tym samym.

Temat moim zdaniem nie powinien zostac usuniety bo nikt nie zlamal tutaj regulaminu. I oprocz tego to w tym temacie chcemy poznawac zdanie innych w sprawie roznych sposobow walki z tradzikiem(najlepiej naturalnych), wlasnych doswiadczen i najlepiej tez opisywac jak sprwadza sie dana kuracja.

Pozdrawiam


Zmieniony przez - Samirek w dniu 2016-06-04 12:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Przepraszam, jeśli moja wypowiedź cię tak oburzyła. Chciałem zwrócić uwagę, że nie polecam tego leku, wręcz napisałem, że to ostateczność. Do tego może on wyleczyć trądzik, ale nie musi.

Jeśli uda Ci się trądzik wyleczyć sposobem naturalnym, to liczę, że pochwalisz się na forum i trzymam kciuki.

Pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opis badania RTG

Następny temat

Tatuaż a siłownia

WHEY premium