SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Travis Walker 8 września w Prudential Center w New Jersey

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11526

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Też nie widzę niczego złego w tym, że Adamek wieży w siebie i chce walki z Kliczko. Gdyby miał takie podejście, że z góry zakłada oklep nigdy by tyle nie osiągnął w boksie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
wierzy ziomuś chodzi o to, żeby realnie brał swoje siły. ja mu życzę wszystkiego dobrego - ale żeby wychodził na 100 % pewnym swego, a nie tam... z głową w chmurach, że Bóg mu pomoże, lub co gorsza po wypłatę.. jest twardym sk***ysynem i życzę sobie, żeby zamiast kliczki nawet - dostał Szpilkę i żeby obił mu mordę.


szczerze mówiąc bardzo go podziwiam za tą twardość. nie pęka. twardy sk***ol... na prawdę. udowodnił to już wiele razy

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-09-09 20:02:48

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 746
dokladnie do walki ze WK musi wyjsc na luzie i robic swoje tak jak to robi z innymi typami ,jak wejdzie ze spieta dupa jak we wrzesniowym pojedynku z Witalijem to to uwarzam za zalosne bo bity byl jak malolat przez starszego kolege w szkole, a co do napinki ze strony szpilki to fajt fajtowi nie jest równy i prosta sprawa ze Szpila pewny siebie jest bo niemoze okazywac niepewnosci a wszystko weryfikuje ring , wiec w jego wypowiedzi niewidze nic zlego a wrecz przeciwnie troche racji ma , jesli Adamek porywa sie na WK to tylko po siano :)

"Nie trzeba być dużym , wygrywają mali..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 691
Nie zapominajcie o $, z takiej walki są ogromne pieniądze a wydaje mi się że Tomasz cele sportowe zaczął stawiać na drugim planie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bardzo dobra, emocjonujaca walka

co do ewentualnej walki z Władem

po pierwsze - kazdy kto wychodzi do walki Władem jest w takiej pozycji jak Adamek, czyli raczej bez szans, wychodzi po wyplate itd

po drugie - Adamek jako chyba jedyny zawodnik z czołowki walczy często, z niezlymi zawodnikami, idzie do góry w rankingach dzieki zwyciestwom, a nie dostaje walk hooj wie za co ( Mormeck, Charr, Chisora )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damixxx
po pierwsze - kazdy kto wychodzi do walki Władem jest w takiej pozycji jak Adamek, czyli raczej bez szans, wychodzi po wyplate itd
Może poza Haye/m
Damixxx
po drugie - Adamek jako chyba jedyny zawodnik z czołowki walczy często, z niezlymi zawodnikami, idzie do góry w rankingach dzieki zwyciestwom, a nie dostaje walk hooj wie za co ( Mormeck, Charr, Chisora )
Walczy często, to prawda.
Niezłymi zawodnikami
Nagy Aguilera - obecnie na 119
Eddie Chambers - na 14 - jest niezły
Travis Walker - obecnie na 46 (przed walką z Adamkiem na 38)
Ranking wg www.boxrec.com
Czy idzie do góry powiedział bym, że zamienia się 3 i 4 miejscem z Haye'm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
chodzą słuchy, że kolejnym przeciwnikiem 22 grudnia może być Solis gdy by tak było faktycznie... mega ciekawa walka tylko Adamek musiał by znowu być taki agresywny jak w tej walce...a nie kluchy jak w ostatnich, gdzie bił 5 ciosów które nie miały mocy, zamiast lewy i prawy z pełną petardą. to nie waga lekka, tylko ciężka i 3ba bić mocno

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Jak sie Solis przygotuje, to będzie mecz do jednej bramki, ale Solis sie raczej nie przygotuje i będzie 10-12 nudnych rund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Solis to nie jest jakiś Bóg. a jak się nie przygotuje to dostanie najnormalniej w świecie wp******.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
o Solisie juz pisałem, w amatorstwie zdobył wszystko

na zawodostwie nic, nikogo dobrego nie pokonał, a i formy nie umie zrobic ani utrzymac

MMA,
Aguilera - walka po klęsce z Kliczko, ale rywal i tak dobry jak na powrót
Chambers - czołowka USA,
Walker - solidny zawodnik który ma warunki HW

kto z czołowki HW walczy tak czesto jak Adamek?


ja bym teraz chetnie zobaczył Adamka z Povietkinem
Rusek walczy na koniec wrzesnia, data 22 grudnia by mu pasowała,
i ew. zwyciestwo Adamka daje mu od razu walke z Władem, bo bedzie miał WBA regular
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzi 60ml - koniec importu

Następny temat

PROKSA - GOŁOWKIN 1 WRZEŚNIA w Nowym Jorku

WHEY premium