SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed i pytanie o diete redukcyjną

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Mam zamiar troche zredukowac tkanke tłuszczową u siebie. Mam zamiarr kupić Thermo Speed. (moze uwazacie ze cos bedzie lepsze?)

Mam pytanie... jak sie dawkuje ten srodek w dni treningowe i nietreningowe. Prawie codzinnie rano biegam 15-20min ale na silownie chodze tylko 3*na tydzien.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 329
Stosując dietę redukcyjną nie schodź poniżej 1500kcal...jak zejdziesz poniżej to Podstawowa Przemiana Materii gwałtownie spadnie, a co za tym idzie mniej energii będziesz wydatkować...oczywiście schudniesz, ale jak wrócisz spowrotem na Kcal spożywane przez Ciebie to gwałtownie przytyjesz (efeky yo - yo jak ktos nie wie)...Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
2x dziennie 2 kaps...
jedna porcja codziennie rano na czczo przed biegami...druga w treningowe przed treningiem...a w nietreningowe jakos w dzien na w miare poosty zoladek....

to dobry preparat...jak bedziesz mial diete redukcyjna to odczujesz jego dzialanie

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
tak mam diete 1000-1500 kcl... Jaka jest jego cena sklepowa? starcza na miesiąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Ale thermoo speed mam brac przed treningiem pol godziny (zazwyczaj ide na silke miedzy 12-14) czy moze przed obiadem (mam go okolo 16-17) ?? prosze o rade...

Rano zas biegam zazwyczja sobie od 7.00 do 7.20, pozniej sniadanko ok. 7.45 - a wiec rano kiedy brac?? prosze o rade...
...
Napisał(a)
Usunięty przez misOO za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Jak mozesz to prosze odpowiedz jeszcze na mojego posta wyzej.. :) z gory dzieki...

Prosze wszystkich o rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
120 kaps za 62zl w www.atleta.pl

starcza idealnie na miesiac przy 2x2 kaps dziennie...

thermo moze byc 30min przed treningiem
a rano zaraz po przebudzeniu...i na biegi...chociaz ja bym zwolnil tempo aerobow na Twoim miejscu...bo biegi az tak skuteczne nie sa...lepiej dzialac w takim razkresie zeby podczas aerobow moc rozmawiac (tetno ok 70% swojego max)

dieta strasznie malo kaloryczna...nie boisz sie ze poleci Ci z miesni duuuuuuuuuuuuuuzo ?

Zmieniony przez - misOO w dniu 2005-06-07 09:31:17

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
Troche za duzo waze :) szczerze dopiero zaczalem silke od tygodnia - wiec naprade jestem poczatkujacy - a waze 80kg przy 175cm - wiec mysle ze cos z tym musze zrobic:) a Ty cos bys radzil??

Oczywiscie nie trktuje silki jako miesięcznej przygody, chce to juz kontyuowac i tak sobie pomyslalem zeby napoczatku troche pozbyc sie tej tkanki tluszczowej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
aaaaaaaaaaaaaaaaaha to spoko...to zmienia postac rzeczy...

ale mimo wszystko aeroby wykonywalbym w tempie szybkich marszy niz poprzez bieg...do to znacznie efektywniej spala tluszcz

a co do kalorii to najlepiej jakbys opisal swoja dotychczasowa 'diete' (po prostu sposoob zywienia) bo jak czasem za drastycznie obnizysz kalorie mozesz miec odwrotny skutek...
takze opisz swoj jadlospis i pod to dobierzemy kcal :)

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ps...to dobry plan zeby najpierw zrzucic fat i nastepnie budowac w miare czyste miesnie

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1013
No wiec... na sniadanie zazwyczaj dwie kanapeczki - zazwyczaj na chlebie razowym, lub jakims ziarnistym, cienkie kromki do tego chude miesko i salata i pomidory.
Pozniej zazwyczaj zjadam sobie w miedzyczasie pare kromek 2-4 sucharkow, suchego chleba - okolo 20-35 kcal kazda.
Na obiad staram sie nie jest smazonego czy pieczonego miesa - malo ziemnikow a duzo jakies roznorodnej surowki lub poprstu jakas warzywna zupa.
Pozniej znow zjem sobie ze dwie kromki sucharkow i tak kolacja miedzy 18-19 - czasem zjem sobie jakis twarozek, czasem znow np chleb razowy z ogorkiem czy pomidorem.
W miedzyczasie czesto jjem truskawki ( 100g to okolo 15kcal), pije sporo wody lub czasem jakis soczek.
Serio jjem roznie... tak okolo 1000-1500 kcal - robie tak od okolo tygodnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba - trening i suplementacja

Następny temat

Potrzebuje dokładny skład produktów biogenixa

WHEY premium