SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermal Pro

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Cześć . Chciałbym wiedzieć czy ktoś z was testował kiedyś owy FB (Fatburner) i czy warto go kupić? Chciałbym spalić kilka kilo, apropo trenuje sztuki walki i chodzę na siłowni od dłuższego czasu żebyście nie pisali że jestem nowym, który chce spalić kg.

Mam 1.90m wzrostu i udało mi się z około 93-94 kg zejść na 85 przez sam sport. Chciałbym kontynuować, chociaż poprzednio brałem FB od Zec+ Nutrition, ale chciałbym teraz zainwestować w Thermala.

Dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
nie w twoim wieku.
ten suplement to syf naladowany roznymi niebezpiecznymi dodatkami.
mijajaj cala firme szerokim lukiem jak zalezy ci na zdrowiu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnei a jak potrzeba zrzucic to czarow nie ma dieta, trening silowy i aero i nie ma opcji zeby nie szlo jesli bedzie wszystko odpowiednio dobrane
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
patrz co to za dzial, i nic nas nie obchodzi to co ty bierzesz na wlasne ryzyko. wiec daruj sobie w dziale dla mlodocianych polecac taki syf

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-12-04 10:10:48

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
TomQ-MAG
patrz co to za dzial, i nic nas nie obchodzi to co ty bierzesz na wlasne ryzyko. wiec daruj sobie w dziale dla mlodocianych polecac taki syf

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-12-04 10:10:48

Problem w tym że już brałeś kiedyś fatburner, czyt. 3 miesiące temu, ale tylko do połowy. Reszte wyrzuciłem. Mam 17 lat, prawie, jest to za młody wiek na to? Czyli mam się za to nie brać?

Ogólnie pomijająć to myślałem również o tym:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Thermo_Speed_Extreme_Mega_Caps-opis25980.html

Zmieniony przez - levine w dniu 2014-12-04 16:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html
napisz nam podstawowe info o sobie, to cos doradzimy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Wydaje mi się, że każdy powinien mieć prawo do wyrażenia na forum swojego zdania, prawda? Ja nic nie reklamuję, tylko piszę jak jest :) To, że akurat Thermala biorę i jestem zadowolony z efektów i odpisuję koledze, to chyba nie jest powód, żeby od razu mój post usuwać. Panowie szanujmy się nawzajem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
spoko, ale kolego nie w tym dziale;) masz dzial ogolny supli, czy dzialy bardziej dla doroslych.
tutaj z takimi zabawkami trzeba uwazac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Wiek : 16, za 2 miesiące 17
Waga : ~85kg
Wzrost : 190/191cm
Staż treningowy: Powiedzmy z życiem od 6 miesięcy, pół roku.
Obwód pasa: ~94
Obwód klaty: ~98
Obwód uda: ~56
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Szutki walki, 5 razy w tygodniu zazwyczaj lecz mam kontuzje na ręce i nie mogę wykonywać przez miesiąc dynamicznych ruchów / no trening
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Żadne, miałem podejrzenie na astmę ale na szczęscie wyszedłem z tego.
Stan zdrowia: Powiedzmy że w porządku.
Preferowane formy aktywności fizycznej: Wszystko, nie mam głównie faworytów.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Połowa pudełka Fatburnera Zec+ Nutrition
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Uważałem na to co jem i ile, ale teraz chcę zejśc na low carb diete z fatburnerem.
Wrażliwość na stymulanty: Nie.
Możliwosci finansowe: Przy kasie.
Cel/problem/opis: Schudnięcie w okolicach brzucha/nóg. Szczególnie redukcja wszystkiego, ale nogi to ważna sprawa.

BiernatMMA
Wydaje mi się, że każdy powinien mieć prawo do wyrażenia na forum swojego zdania, prawda? Ja nic nie reklamuję, tylko piszę jak jest :) To, że akurat Thermala biorę i jestem zadowolony z efektów i odpisuję koledze, to chyba nie jest powód, żeby od razu mój post usuwać. Panowie szanujmy się nawzajem :)

Widzisz efekty?

Zmieniony przez - levine w dniu 2014-12-04 19:32:46

Zmieniony przez - levine w dniu 2014-12-04 19:43:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BiernatMMA
Wydaje mi się, że każdy powinien mieć prawo do wyrażenia na forum swojego zdania, prawda? Ja nic nie reklamuję, tylko piszę jak jest :) To, że akurat Thermala biorę i jestem zadowolony z efektów i odpisuję koledze, to chyba nie jest powód, żeby od razu mój post usuwać. Panowie szanujmy się nawzajem :)

Wobec tego szanuj zdrowie innych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Fbw początkującego

Następny temat

Plan treningowy dla 13-latka

WHEY premium