SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermal Pro......kiszka???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
cos mam wrazenie ze do starej thermy z mahuamgiem do mu troche brakuje. Nie ten kop, nie ten efekt, nie to cieplo...jak wasze wrazenia?

civic

civic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
niestety nie bralem , ale wielu chwali termalapro










....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja też nie brałem i raczej nie mam zamiaru.
Z reguły podróbki są gorsze od oryginału i czasami przypominają je tylko nazwą.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
co dziwniejsze tego produktu w ogole nie ma na stronach producenta czyli SportsNutritionInternational - www.sni-web.com  Czyzby cos z pod lady?


civic

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ThermePro możecie kupić rzeczywiscie spod lady ale jej dziełanie jest naprawdę super...

thermagirl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja musze przyznać ze rzeczywiście nic ciekawego po niej mi nie było (dokładnie po Thermalu Pro SNI) Co prawda schudłem jakieś 4 kilo,(mało z tego to tłuszcz),ale spodziewałem sie czegoś wiecej po 4 kapsach dziennie+aspirynka. Wiem ze troche przegiąłem z dawkami ale efekt i tak był mizerny

K-1 Tournament!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3399
a ja chcialabym zapytac gdzie w ogole moge kupic therme (net, sklepy?) i czy sa jakies rozne rodzaje i co mi polecacie (abstrach**ac od tego ze pewnie raczej odradzacie)?

anka:P

anka:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No oczywiście ze odradzamy ale Therme mozesz (a raczej Thermala) kupić u gościa o xywce Hosse,poszukaj.

K-1 Tournament!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
"......a dobry produkt obroni się sam....:)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich .
Moje zdanie jest takie :
Cykl(8tyg.) zaczołem od tej z Prolaba ,działała na początku za***iście ,pożniej coraz słabiej spoko wiadomo że organizm sie przyzwyczajał.
Pudełko sie opróżniło no to cza było kupić następne ,a tu wszędzie już nie ma ,a jak jeszcze ktos miał zapasy ,to tą słabszą po kosmicznych cenach.
Trochu sie podłamałem że nie będzie skąd załatwić ,ale na szczescie dowiedziałem sie że jest inna (zamiennik,skład ten sam) firmy SNI.
Koles zapewniał że działa znakomicie ,wszyscy ją chwalą ,a niektórzy twierdzą że jest nawet lepsza.
Pomyślałem wtedy spoko niech działa tak jak stara ,a bede zadowolony.
W końcu ją dostałem w swoje ręce ,a byłem w połowie cyklu 4-5tyg.
na pierwszy żut oka opakowanie wygląda spoko tylko w środku te kapsy jakieś małe ,więc troche się wystraszyłem i zarzuciłem 2 naraz aby przetestować.
40-50 min.
dostałem takiego kopa jak dosłownie po siupie
Nawet teraz gdy kończe już cykl to jedna kapsółka zawsze mnie ruszy.

Jeśli chodzi o spalanie tkanki tłószczowej ,bo przecierz o to nam chodzi to też uważam że lepiej pali. Na tej PROLABA tak jakby szybko organizm sie przyzwyczajał i efekt był największy na początku

W sumie biorą to teraz moi znajomi
Jeden kumpel ,który też brał Prolaba twierdzi że ta jest mocnejsza,
drugi starej nie brał ,ale na tej ma za***iste wyniki,
moja koleżanka równierz brała PROLABA w ilosci 1kapsy dziennie ,ale tą z SNI odstawiła od razu ,twierdzi że jest dla niej za mocna.
Wszyscy zauważyliśmy jeszcze jedną rzecz:
-strasznie hamuje apetyt

Posumuwójąc:
na tej z SNI spaliłem jakieś 2/3 całego tłuszczu który poleciał.

POLECAM WSZYSTKIM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Oto podsumowanie pewnego badania.

Uwaga dociekliwi, zainteresowani jak i osoby sprzedajace Thermal Pro:

Oto fakty statystyczne przedstawione jako ewenement swiatopogladowy:

Thermal Pro produkowany jest w opakowanich po 120 kaps.

1 opakowanie starcza do promocyjnego poczestowania 60 osob dawka 2 kaps ktore nalezy przyjac na 30 min przed treningiem.

z 60 poczestowanych osob w przeciagu 1-1,5 tygodnia 50 z nich wraca po zakup calego opakowania.

Po 3-4 tygodniach przychodzi 150-250 osob zainteresowanych tym produktem ktory zostal zastosowany przez te 50 osob i efekty stosowania zaczely byc ewidentnie widocznie a osoby te dzielily sie swoimi wrazeniemi w bliskim kregu swoich znajomych.

Wnioski nasuwaja sie same. :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creapure Monohydrate

Następny temat

MASA + wzrost = ????

WHEY premium