SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro dla dziewczyny?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 357
Czesc Kochani.Mam pewien problem.Chcialbym szybko schudnąć pare kilogramow.Duzo trenuje,wiec uwazam iz Therma pro bedzie dobra.w zwiazku z tym mam pytanie:Czy therme moga brac dziewczyny i czy mozliwe jest,ze intreaguje ona z pigulkami antykoncepcyjnymi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
w zle interakcje razcej nie wejdzie ale tego nie możemy być pewni. Jednak napewno osłabi ich działanie.



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napiszę Ci tak: nie znam dokładnych danych na ten temat, ale biorąc pod uwagę "brutalne" działanie thermy pro, jest bardzo prawdopodobne, że zaburza ona wiele prawdiłowo działających machanizmów w organizmie i z dużym prawdopodobieństwem wpływa na metabolizm tabletek, które zażywasz (moim zdaniem przyspiesza ich przemianę, więc skraca ich czas działania, ale są to tylko moje przypuszczenia)

w razie czego odradzałbym jednak thermę

jeżeli dużo ćwiczysz, to sięgnij po l-karnitynę, fat burnery, green tea itp, na pewno Ci pomogą

pozdrawiam

Maciej Kamiński
cośtamcośtamcośtam_kropka_Muscle_kropka_cośtamcośtam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Cosmo - wpierw profil! I jakieś info o Tobie - co to za treningi, jak często, jak z dietą itp.

Potem coś na pewno ustalimy!

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-04 23:58:51

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Kurcze Grasiu, wlasnie ci mialem wysylac linka

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Hehe- przejrzałam Cię!
Seewy...jestm czujna


leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-05 00:03:09

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 357
dzieki za odp. o mnie mam 18 l1t, 178 cm wzrostu i 67 kg. Trenuje wioslarstwo.Moje treningi to od pon-piatku. Codziennie po 2-3 godziny.3 razy w tygodniu 1.5h ergometru i 1 biegu , 2 razy w tyg. silownia + 1.5 h biegu.Do tego 3 razy w tyg. w domu 40 min. aerobow. Moja dieta to dieta bialkowo-weglowodanowa. dosc kaloryczna ale potrzebuje energi.Probowalam karnityny ale mi sie pomogla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3399
Grasik mam pytanie konkretne. czy therma w polaczeniu z tabletkami antykoncepcyjnymi powoduje jakies skutki uboczne w postaci zlego samopoczucia czy moze tylko oslabia ich (tabletek ant.) dzialanie?
bardzo zalezy mi na odpowiedzi.

pozdrawiam

anka:P

anka:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Maciek jeśli ktoś jest zdrowy i nie będzie szalał z dawkami to wszystko będzie oki

Thermal Pro osłabia działanie tabletak antykoncepcyjnych więc podczas cyklu proponuje dodatkowe zabezpieczenie. A dobrą stroną jest to, że u wielu kobiet ochota na seks znacznie rośnie podczas brania TP



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3399




anka:P

anka:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
ovokingu %)

delice - osobiście nie łączyłabym cyklu eca z hormonami; fakt, że nie ma dowodoow na ewentualne przeciwwskazania...ale tylko dla tego, że nie przeprowadzono pod tym kątem badań %); także ryzyk-fizyk: albo pojawią się interakcje, zaburzenia działania ktooregoś ze środkooow etc., albo nie; jednak lepiej chuchać na zimne:)
"proponuje dodatkowe zabezpieczenie" - może nie jak hosse dodatkowe a zwyczajnie inne;)

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3399
dzieki za odpowiedz. zrobie tak: zamowie sobie therme, zanim przyjdzie to bede juz w polowie opakowania tabl. hormonalnych. zobacze jak bede sie czula i ew. nie wezme nastepnego opakowania hormonow ;)

anka:P

anka:P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac kreatyne ??? pomuszcie...

Następny temat

Co pomoze mi zamienic sadelko w miesnie

WHEY premium