SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron propionicum ankieta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14958

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12086
A ja własnie wbiłem dzisiaj pierwszego szota w swoim zyciu :P z propa EAP i ciekawi mnie kiedy go odczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12086
ale juz wiem dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2346
farmak the best. Jedyny jego minus to to ze sie ciezko otwiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
przejezdzasz pilniczkiem do ampulek(tzw ryba) i otwiera sie lepiej niz prolo/omka

Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2006-03-13 16:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2304
wszystkie noze z zabkami ztepilem nadpilowujac ampy farmaka probowalem tez uderzac w glowke ampy(marcel) ale szklo rozpryskiwalo sie na wszystkie strony obecnie gryze ampe przez recznik kuchenny

jesli chodzi o propka wybieram eap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
a EAP cedzicie przez sitko?

Bo jesli kilka osob znajduje w srodku paprochy a nadal ludzie to wbijaja to jestem ciekaw czym sie kierujecie:
-nie zraza Was jakis plywajacy paproch-bo czujecie sie niesmiertelni
-macie to gdzies bo widzicie ze kolega rosnie
-jest dobra cena zawyzone stezenie wiec jakis plywajacy syfek moze sie zdarzyc jako dodatkowy bonus
-jedyny dil w okolicy ma tylko ten produkt a Wy musicie byc jak najszybciej na koksie
-dostajecie gratisowe probki-a jak glosi przyslowie darowanemu koniowi nie patrzy sie na zeby

Albo ja jestem jakis dziwny i przewrazliwiony gdyz na sama mysl o wbiciu czegos tak nie pewnego przechodza mnie ciarki...
Rozumiem ze kazdy jest tutaj dorosly i sam decyduje czym sie truc ale mam chociaz nadzieje ze macie swiadomosc co robicie...
Moim celem nie jest zachwalanie jakichs produktow (gdyz nie jestem z zadna firma zwiazany)ale jako mod tego dzialu chce Was poinformowac abyscie mieli wiedze ze zdarzylo sie kilka(nascie,dziesiat)wpadek tej firmie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
raczej tylko przy pierwszej serii bylo kilka amp z zastrzezeniami,
teraz jest git, to naturalna kolej rzeczy ze undergroundowa firma musi udoskonalac proces produkcji...

to samo bylo z EC, 1 na 10 fiolek trzeba bylo wy***ac z powodu naprawde duzego zanieczyszczenia, a teraz jest git.
norma

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
micz nie perdol
nie slyszalem zeby ktos musial wywalic Ec, jedynie z phenylo robil sie kisiel, ale po ogrzaniu bylo juz ok
jak mozna udoskonalac cos co juz od poczatku bylo doskonale, najlepsze, reszta na rynku to bylo gowno ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie bede zadymy rozkrecal, ja pisze to co wiem i co uwazam za git...bez sciemy ,bez pajacowania.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
rozkrecaj jezeli chcesz, jezeli 1 butla na 10 ec wyleciala do smietnika to co ta firma jeszcze robi na rynku ?
ludzie wywalili setki butli i dalej to kupuja ? ciekawe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal pro i L- Karnityna??

Następny temat

winko ip

WHEY premium