SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron prolongatum i metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Posłuchaj Kolego. Po pierwsze ten dział jest od 18 roku życia dostępny. Po drugie, chwała Ci, że nie wpisywałeś bajek w ankiecie tylko wpisałeś prawdę. Po trzecie, GWooki napisał Ci wszystko to co powinieneś wiedzieć.

Reasumując: poćwicz jeszcze parę lat na sucho, z porządną dietą i treningiem. Naprawdę lepiej na tym wyjdziesz, niż na wbijaniu teraz saa. Jesteś wysoki i szczupły, bo taki wiek. Dopiero nabierasz muskulatury, z każdym dniem naturalnie się rozwijasz. Nie marnuj tego.

Wbijesz saa, zablokujesz własny organizm, i nie dasz sobie szansy na wykorzystanie potencjału płynącego z Twojego wieku.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie Ci się to chciało przeczytać i jednak zastosujesz się do tych rad, które uzyskałeś w temacie.

Innych Ci nikt w tym dziale nie udzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
znam typa ktory ma 19lat a juz wali cykle z 6/7 butli propa w 8-10 tyg :D a ja sie rozczulam nad cyklem z 4 flaszek hahaha

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
półlitrowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
w niedziele upiłem sie flaszka jedna pierwszy raz od kilku lat... ale mialem piz*ę )

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 244
dobrze dziekuje za rady ,ale i tak sie uparłem na to wiec bije. W sumnie to czytałem wypowiedzi innych ludzi z tego działu tez byli w moim wieku i walili konkretniejsze cykle niz ja i sie nie odblokowali a ja sie odblokuje po tym mysle ze bedzie wszystko wporzadku :D

Liczy Się p******niecie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129060
sory ale musze jestes idiota i tyle chlopie pisali ci ze na saa za szybko dla ciebie a ty jak ten osiol uparty przy swoim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 244
to jest mój wybór i tyle dzieki za wasze wypowiedzi :)

Liczy Się p******niecie !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nolva podczas cyklu

Następny temat

Prośba o opinie. Metka

WHEY premium