SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron prolongatum+ bionabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj kumpel bierze 2 strzaly prolong na tydzien, do tego bionabol 3 tab/dzien.Jest teraz po 3 tygodniu i w poniedzialek bedzie zaczynal 4 tydzien.CZy mozna w tej chwili wlaczyc do cyklu inny srodek, czy brac dalej prolong.??Co byscie poradzili???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
a co nie rosnie czy co? po co ma dolaczac cokolwiek

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to przez ile tygodni ma brac ten prolo?? Po jakim czasie dziala test prolo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
2-3 tyg

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12709
A jakie ma efekty do tej pory?? Ile szotów wzioł już??

Zawsze dawaj z siebie wszystko!
"Jak wczoraj ćwiczyłem tak w domu to nie mogłem z piwnicy wyjść po treningu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Fajny cyklik na mase... przy dobrej diecie i wyważonej dawce na bardzo dobrą mase.. sam planuje na zime tylko dorzuce jeszcze prop na pierwsze trzy tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest wlasnie dzis po 3 tygodniu.Jutro zaczyna 4 tydzien .Kiedy to powinno dzialac???Kiedy zacznie nabierac masy i sily??/ A moze juz powinien???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Jeżeli minęły 3tygodnie a od początku bierze metanabol to efekty już dawno powinny być. Po tygodniu-10dniach porządnie już metanabol czuć i widać, przed końcem drugiego tygodnia rezkręcony jest do oporu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi o to ze bionabol bral dopiero na poczatku 3 tygodnia wiec dzis jest 7 dzien brania.chodzi mi o to czy prolo juz powinien dzialac a nie metka??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Prolo działa i już widać.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rzeczywiscie widac .Dzis bylem z nim na silce.Przymierzal sie by podniesc 120 a tymczasem szarpnal 3 razy i pół.niezle.wziął do tej pory 6 strzalow prolow 3 tygodnie.Ja wzialem narazie 6 susty tez w 3 tygodnie a takich przyrostow sily nie mam .Czy myslicie ze powinienem miec wieksze niz kumpel??Bo przeciez susta mocniejsza czy po prostu prolo wczesniej dziala???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustanon

Następny temat

Parabolan cykl

WHEY premium