SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sustanon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc jestem wlasnie na cyklu wielu z was sie wypowiadalo na jego temat ale teraz mam nowe pytanie moj cykl to 5 tygodni sustanon (1,2,3,2,1)niestety wiem ze zle bo piramida.Słyszalem ze suste powinno sie brac najmniej 8 tyg wiec co myslicie jak bym dokupil 6 szotow omki bo na suste mnie nie stac.Jak myslicie bedzie dobrze???Czy powinienem tak zrobic.Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Z tego co wiem to oma i susta to to samo %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to (12321) to co to jest??
Sustanon od omy rozni sie dwoma estrami wiec nie wiem czy mozna w polowie tak zminic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
3 x 250 mg w tyg. ? To dużo! Po co takie wielkie dawki? Ja nie potrafie zrozumieć niektórych! 250 mg na tydzień wystarczy(500mg to juz duzo). Juz lepiej wydłużyć cykl, przynajmniej skory tak nie rozpie**y! Ja ćwiczę 6 rok i nie mam rozstępów (jeden malutki pod pachą, ale to i tak trzeba się przypatrzeć, aby go zobaczyć)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Z tego co czytałem to jednak od 2000 roku oma i susta sie nie różni.. nazwa ostatniego estru jest inna bo organon ma patent na deconate ale capronicum to jest to samo..

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-05-30 18:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze 3x 250 to duzo.Ale tak wzialem w tym tygodniu teraz bede bral do konca po 2 a w ost 1 dzieki za odp pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
hexanoate to jest caprinicum - decanoate zdaje się inna bajka. Ale głowy nie dam. Nie są te same - każdy mówi, że to to samo nawet w U.S. ale tak nie jest.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Jak by nie bylo nie ma roznic w dzialaniu obu srodkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
U mnie na siłowni chłopaki też mówili że widzą różnice w działaniu :/ ale w sumie jest tyle czynników zewnętrznych niezależnych od skłądu chemicznego danego środka że trudno to określić. Ja tam posłucham spice'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Bardziej snobistyczna klientela wybiera sustanon

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bionabol - rozpis 200 tabs.

Następny temat

testosteron prolongatum+ bionabol

Wiecej