SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUSTANON - quknijcie koniecznie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204


Witam to znowu JA , tym razem pytanie moje jest takie czy ORGANON robił Sustanon 250 do Rosji, według mnie to raczej lipa ale jeszcze spytam WAS !!
pozdrawiam !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
Witam
Ni jednego słowa po angolu , quinijcie na jescze na pudelko , nazwa tematu ta sama tylko czesc 2 !pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie na podwórku mają identyczn i też mnie ciekawi czy to nie lipa ?
Ale podobno Organon robił takie cudeńko (i chyba robi dalej) !

POZDRÓWKA !!!

Nie sztuka zabić Kruka, ale dupą usiąść na Jeża !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
z tego co ja słyszałem to najczęściej w środku jest propionat!


Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
Witam Rafał
Podobnie sadze ze tam jest trochu słabego a reszta to lipa ,ale wyglada to tak oryginalnie ze ciezko sie domyslec !!! pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
to jest dobry sustanon wlasnie moge dostac to samo i widzialem efekty jak kolega wziol to taki sam wlasnie i kurde byscie go zobaczyli to masakra wziol 20 strzalow wzrosla mu masa i sila bardzo sie silny zrobil takze on ma to samo i mysle ze to jest dobry srodek nie jest zadna lipa

BEZ MASY NIEMA KLASY

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
Witaj Tiny

Niezauwazylrm narazie zeeeeeby organon robil cos takiego do Rosji , aaaaczkolwiem na steroids.com jest taka ampułka lecz calkien inna jesli chodzi o nadruk !!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Tk TINY tylko ten u was ma napisy po angielsku, ampułka taka sama z tymi paskami,ale ma napewno napisy po abgielsku,
a tu są napisy po rosyjsku i z tego co słyszałem to bardzo, ale to bardzo często jest w środku propionat.

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
tzn ze co to jest podroba to co muwice panowie bo ja juz jestem glupi to jak ten koles moze podnosic tyle jak on wziol to tylko i przystyl nawet z 10kg albo lepiej nierozumie juz niemoze byc podroba ale co to jest ten prioponat powiedzcie mi ze jak tam to jest to co zle czy dobrze

BEZ MASY NIEMA KLASY

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Jeżeli masz dostęp do tego Sustanonu ale na naklejce są napisy po angielsku to bierz, a jeżeli masz taki jak na tym zdięciu, czyli po rosyjsku ta ja bym się zastanawiał.
Tiny ten twój kumpel to miał Sustanon jaki bo ampułki są identyczne tylko czy maiał z napisami po angielsku czy po rosyjsku?

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sustanon jest produkowany w rosij i na ukrainie przez firme organon od 1994 roku kiedy to firma zaczeła sie rozwijac i zakładac nowe produkcie w róznych krajach (przewaznie byłe zsrr)Ampułka powinna byc przezroczysta u góry dwa paski (czerwony i zółty)byc moze ktos widział ampułki z zielonymi napisami a nie naklejką to niech sie nie martwi poniewaz jest to tez sustanon (produkowane są 3 rodzaje. w rosij występuje takze sustanon pod nazwą sustaretard jest to prawdopodobnie sprowadzany z holandii albo niemiec

pozdrowienia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
taki wlasnie ma dwa paski czerwony i zolty i jest przezroczysty wlasnie tez sie zastanawiam bo ten gosc jest wlasnie kulturysta i bierze i widzalem jak mial tego moze 300 ale pisze wszystko po rusku dlatego wiem ze on ma dobre rzeczy bo on na tym jedzie dlatego was chce sie zapytac czy warto kupic ok dzieki za odpowiedzi

BEZ MASY NIEMA KLASY

BEZ MASY NIEMA KLASY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLEMBUTEROL 0,4 MG czy to lipa ?

Następny temat

prosze o rospiske

WHEY premium