SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron do grobowej deski

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
ja bardziej sie boję, że jak w przyszłości zacznie sie zdrowie sypać jak lekarze będą reagować że przyjmujesz testosteron na własną ręke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Headspace
ja bardziej sie boję, że jak w przyszłości zacznie sie zdrowie sypać jak lekarze będą reagować że przyjmujesz testosteron na własną ręke


Będą chcieli żebyś odstawił testa. Wiem z autopsji. Przynajmniej tu w NL
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18492 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205758
Licze ze bedzie coraz wiecej lekarzy ktorzy zrozumieja i sami beda przepisywali htz.
Jestem juz ponad 20 lat na saa... nie zamierzam nigdy schodzic z testa
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Aleks
Licze ze bedzie coraz wiecej lekarzy ktorzy zrozumieja i sami beda przepisywali htz.
Jestem juz ponad 20 lat na saa... nie zamierzam nigdy schodzic z testa


Też mam taką nadziej, ale to raczej nie prędko. Ogólnie nawet dawki trt mi mocno odradzali i sprawdzali poziom testo, żeby się upewnić czy nie kręcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18492 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205758
W Polsce juz powstaja kliniki ktore oferuja htz wiec za kilka lat bedzie tylko lepiej
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Aleks
W Polsce juz powstaja kliniki ktore oferuja htz wiec za kilka lat bedzie tylko lepiej


W NL też są kliniki. I co z tego, jak w momencie kiedy trafiasz do szpitala robią wszystko żeby Cie od testa odciąć. Wmawiając że w tym momencie to może zaszkodzić/nie jestnpotrzebne/jest możliwe pośrednim powodem Twoich problemów. Prywatne kliniki klinikami, a szpital szpitalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18492 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205758
To prawda ale w szpitalu nie bedziesz przeciez do konca zycia jakis zabieg,operacja i do domu, czy masz na mysli cos innego?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3715 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39312
TRTforte
Aleks
W Polsce juz powstaja kliniki ktore oferuja htz wiec za kilka lat bedzie tylko lepiej


W NL też są kliniki. I co z tego, jak w momencie kiedy trafiasz do szpitala robią wszystko żeby Cie od testa odciąć. Wmawiając że w tym momencie to może zaszkodzić/nie jestnpotrzebne/jest możliwe pośrednim powodem Twoich problemów. Prywatne kliniki klinikami, a szpital szpitalem.


NL to zyebany kraj. W USA tak nie mowia i raczej w tym kierunku w Polsce idziemy. U nas podziemie sterydowe nie jest tepione mocno a zabiegi medyczne czy chocy pobieranie krwii pelny luz. Jak czytam jakie inni maja jazdy z badaniami krwii w UK czy Niemczech...wiec u nas ogolnie przyjazniej sie podchodzi.
3

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Aleks
To prawda ale w szpitalu nie bedziesz przeciez do konca zycia jakis zabieg,operacja i do domu, czy masz na mysli cos innego?


Zgadza się. Też dlatego dalej jestem na TRT. Chodzi mi o samo podejście. Po covidzie miałem zatorowość płucna plus problemy z serduchem. Przez pol roku biegałem do szpitala i ciągle to samo słyszałem. Kilkakrotnie miałem poziom testa badany. Igf, Fh, lsh itp. Ciezko się wtedy współpracuje. O to mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18492 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205758
Nie spotkałem się aby w szpitalu badali hormony podczas hospitalizacji. Czy masz na myśli że leżąc poprosiłeś o testa bo jesteś na trt?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badan

Następny temat

Trądzik na barkach

forma lato