SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron cykl 5 buteleczka+ masteron 2 buteleczka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 236 dni Przeczytanych tematów 54
1. WIEK: 23 lata
2. WAGA: 93,5kg
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 40 cm
-klatka: 110 cm
-udo: 59 cm
-talia: 86 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5 roku (intesywnego trenowania), ogólnie chodzę jakoś od 16 roku życia z przerwami.
6. DIETA:
-białko: 140g
-węglowodany: 561g
-tłuszcz: 50g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteron enanthate 250 mg/ml (5 buteleczek po 10 ml)+ 1 butelka drostanolone enanthate 200 mg/ml (1 buteleczka)
8. TRENING: poniedziałek: klatka, tricpes, brzuch wtorek: plecy, barki, biceps środa: nogi, brzuch czwartek: klatka, triceps piątek: plecy, barki, biceps, brzuch sobota: nogi ( sobota w zależności czy mam czas)
9. CEL CYKLU: Masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: zacząłem w marcu aktualnie leci 6 buteleczka+ 2 masteronu, po tym zamierzam zejść z cyklu
11. POZIOM BF%: nie potrafię określić
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): sylwetka wysportowana
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak, na cyklu nawet broda mi nie wyrosła, dalej dziewiczy meszek xd
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90kg seria 5x5
-martwy ciąg: 130kg seria 5x5
-przysiad: 110kg seria 5x5

PYTANIE:
Hej,
A więc zacznę od początku, wszedłem sobie na cykl marzec/kwiecień. Początkowo 0,8 ml, kolejna buteleczka 1 ml, w między czasie dołączyłem sobie w maju do testosteronu 1ml masteronu, walę zawsze co 5 dni w godzinach wieczornych, nie byłem pewny masteronu więc gdy skończyłem jego jedną buteleczkę (10ml 200mg), to leciałem na samym testosteronie, skończyła mi się 5 buteleczka testosteronu jakoś w tamtym tygodniu w piątek, więc zakupiłem ostatnią czyli 6 (zamierzam po 6 butelce wejść na odblok i trochę odpocząć), ale do tej 6 buteleczki znowu zakupiłem sobie masteron i dzisiaj tj. 08.09 zrobiłem sobie strzał w jednej strzykawce 1,2 ml testosteronu (1 ml- 250mg)+ 1ml masteronu (200mg). Przedstawiam wam moje wyniki badań niżej i czy ktoś by mógł mi powiedzieć przy okazji jak po tym wszystkim będę mógł się odblokować żeby trochę odpocząć?
Także się chce dowiedzieć czy wszystko przeprowadziłem w należytym porządku. Samopoczucie na plus, odżywianie zdrowe, zmian na ciele z krostami jakoś poważnie nie mam, delikatnie drobne krostki jak to przy zmianach hormonalnych.








Zmieniony przez - Velve23 w dniu 2023-09-08 15:26:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 236 dni Przeczytanych tematów 54
lodzianin1
Masteron enentat oczywiście 200 mg/ml ? Jeśli tak to na spokojnie

Jasna sprawa 200mg/ml, łączone z testo enanthate 250mg/ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40131
Te wyniki masz po odbloku? Czy na cyklu jesteś nadal i masz górne widełki testa na 350mg/week

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 236 dni Przeczytanych tematów 54
LevelPl
Te wyniki masz po odbloku? Czy na cyklu jesteś nadal i masz górne widełki testa na 350mg/week


No właśnie na cyklu xD sam byłem zdziwiony, w środę mam next strzała i po nim w czwartek rano pójdę znowu na badania i zobaczymy jak to wygląda w innym labolatorium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40131
Jaki lab leci? I jaki test? Jak dla mnie równie dobrze możesz bić olej kujawski masz badania hormonów sprzed cyklu?

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 236 dni Przeczytanych tematów 54
LevelPl
Jaki lab leci? I jaki test? Jak dla mnie równie dobrze możesz bić olej kujawski masz badania hormonów sprzed cyklu?

test jak i mast leci nexium, czuje różnicę, zmieniłem z elephanta. a pytanie o lab to o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670090
Chłopie ty jakiś kibel bijesz ile po inj testa robiłeś badania ? Bo to wygląda na jakąś padake totalna, ja patrząc na badania myślałem że ty po pct jesteś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 236 dni Przeczytanych tematów 54
lodzianin1
Chłopie ty jakiś kibel bijesz ile po inj testa robiłeś badania ? Bo to wygląda na jakąś padake totalna, ja patrząc na badania myślałem że ty po pct jesteś

najgorsze, że nie pamiętam czy po teściu poszedłem od razu na badnia czy jak, powtórzę badania, kolejny strzał w środę, a badania pójdę zrobić w czwartek rano, będzie spoko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40131
Velve23
LevelPl
Jaki lab leci? I jaki test? Jak dla mnie równie dobrze możesz bić olej kujawski masz badania hormonów sprzed cyklu?

test jak i mast leci nexium, czuje różnicę, zmieniłem z elephanta. a pytanie o lab to o co chodzi?


Żeby danego labu unikać więc info dla potomnych idź zrób badania dzień po strzale, ale i tak obstawiam że kujawski jakiś bo bo takim czasie na teściu już powinieneś mieć w miarę stałe stężenie

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 236 dni Przeczytanych tematów 54
To jak kujawski wlatywał, to jestem zadowolony ze swoich osiągów i to jak wyglądam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 236 dni Przeczytanych tematów 54
Pany po analizie z ziomkiem, który wszedł ze mną, ja miałem dwa razy inny towar, a dokładnie test enanthate *global pharma* w ampułkach, prawdopodnie w nich był olej, bo ziomek leciał na elephant i jest git, a na wynikach ma teścia w granicy 2k. Ja teraz zmieniłem dostawcę, na bardziej zaufanego i co się zna na temacie i lecę na nexium! Prawdopodobnie to jest wynikiem tych badań, bo dostałem dwa razy towar w ampułkach, więc 20 ml zmarnowane cyklu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 236 dni Przeczytanych tematów 54
lodzianin1
Chłopie ty jakiś kibel bijesz ile po inj testa robiłeś badania ? Bo to wygląda na jakąś padake totalna, ja patrząc na badania myślałem że ty po pct jesteś

Panie moderatorze, bo widzę duże obeznanie w tematach, łączę w strzykawce masto(1ml)+ testo(1,5), czy mogę pozostać przy takich dawkach z tymi specyfikami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dhb+ment+test

Następny temat

MK677 - ogólne pytania

WHEY premium