SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MK677 - ogólne pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Siemka wszystkim,

Mam zamiar zaczac zarzywac MK677 w najblizszym czasie jednakze mam kilka pytan,

Moje dane:
Wiek:27 lat
Waga: 85 kg
Wzrost: 183
Staz na silowni: blisko 7 lat

Dawka MK677 : 30 mg na dzien
Czas : 8 do 12 tyg maks

1. Jakie MK677 wybrac, kiedys zarzywalem od TWP z calkiem pozytwnym skutkiem, ost zobaczyłem od A+Labs za sporo niższa cene, zauwazylem inny sklad, zalaczam zdj obu, ten od TWP ma wiecej dodatkow ale czy jest sens doplacac?

2. Czy 30 mg to nie za duzo? dawniej bralem 20 mg , brak jakis zauwazalnych negatywnych skutkow

3. Przebadałem ostatnio krew, prolaktyna, kortyzol, testosteron + wszystkie inne hormony w normie, mam zamiar co miesiac testowac sie - jakie biomarkery polecacie kontrolowac tak by wszystko trzymac w normie? czy co miesiac test krwi to zbyt czesto ?

Z góry dzieki za wszelkie odp.

Pozdrawiam.










Zmieniony przez - Villgefortz w dniu 08/09/2023 19:24:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 286 dni Przeczytanych tematów 261
1.W praktyce jedyna różnica to zawartość mk677 w jednej kapsułce, dodatki nie mają żadnego znaczenia. Jeżeli masz zamiar brać 30mg dziennie to lepsze będe kapsułki po 10mg, ponieważ nie będziesz musiał kombinować z braniem półtora kapsułki 20mg
2. 30mg to normalna dawka, jeżeli nie czułeś negatywnych skutków przy 20mg możesz spróbować 30 i ewentualnie wrócić do brania 20 jeśli gorzej to na ciebie wpłynie
3. Najczęściej mk677 podnosi poziom prolaktyny, więc trzeba na to szczególną uwagę zwrócić. Poza tym warto badać to co wymieniłeś + lipidogram i enzymy wątrobowe (ALAT ASPAT), chociaż przy braniu tylko mk677, nie powinny wystąpić żadne rażące zmiany. Badania raz na miesiąc powinny wystarczyć


Zmieniony przez - Sobix1 w dniu 2023-09-08 20:26:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 286 dni Przeczytanych tematów 261
A poza tym wpis o mk677 kwalifikuje się na dział doping
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron cykl 5 buteleczka+ masteron 2 buteleczka

Następny temat

Pomoc w odbloku po htz

WHEY premium