SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron a serce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1946

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
1. WIEK:26
2. WAGA:89
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5lat
6. Dieta zbilansowana
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE : teraz pierwszy test
8. TRENING:silka 3-4x
9. CEL CYKLU: podtrzymanie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:13%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry



Cześć na bombie jestem od roku głównie małe dawki prolo apteki oraz Hgh i leczona niedoczynnosc letroxem.
Mam problem i to dość spory z sercem i pulsem przed cyklem nie zauważyłem tego.

Mianowicie z tego co obserwuje to jak przybije więcej niż 100 teścia na tydzień puls od razu 90-110 spoczynkowy i ból w sercu w nocy się budzę oraz poty.
Jechałem teraz na 100 jelfy 5 tyg jako mostek bo miałem kontuzje to serce było Ok dodam ze ciśnienie wzorowe nie ważne jaki puls.
Teraz tak nie wiem czy to od zwiększenia teścia czy może od podbitego estro a może od ćwiczeń bo nałożyły się te rzeczy na siebie jedynie powrót do treningu oraz 350 testo (250 omnadren i 100 prolo) i od razu jazdy a jak wypije to już jest kompletnie masakra.
Nie wiem jak to sprawdzić najlepiej czy znowu wejść na miesiąc na 100 tygodniowo i zobaczyć czy coś sie zmienia czy brać concor (betabloker) i walić wyższe dawki? Ratuje sie tym teoche od cardio dostałem bo serce tez badane było wszytsko Ok. Ostatnio miałem hemoglobinę 17.6 czyli 0.1 ponad normę a hematokryt 48.3 norma 40-51
Boje się teoche tego bo serce wali jak poj**ane nie ważne czy leżę siedzę czy chodzę. Nie da się funkcjonować jak ma się takie tętno wysokie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
Przyszły wyniki jeszcze czekam na testa wolnego dht i shbg.

Ogolnie to cholesterol jakiś wysoki watraba to podejrzewam ze od alko bo wróciłem z wakacji i 2 dni popiłem dość sporo (4-5dni przed badaniami to chyba przez to?) proszę o jakaś interpretacje wyników


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
No to jak dostałeś betabloker to go bierz,nie wiem na co czekasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
Biorę ale próbuje dojść od czego to i może nie jeść tyle tych tabletek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
SAA i beta-blokery to nie wskazane delikatnie mówiąc połączenie, radził bym odstawić albo jedno albo drugie


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-08-18 19:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
Gucio547
SAA i beta-blokery to nie wskazane delikatnie mówiąc połączenie, radził bym odstawić albo jedno albo drugie



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-08-18 19:07:16

4 lata tak leciałem i nic strasznego się nie stało,możesz mi wyjaśnić dlaczego jedno koliduje z drugim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
17kamil175
Gucio547
SAA i beta-blokery to nie wskazane delikatnie mówiąc połączenie, radził bym odstawić albo jedno albo drugie




Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-08-18 19:07:16

4 lata tak leciałem i nic strasznego się nie stało,możesz mi wyjaśnić dlaczego jedno koliduje z drugim?


Tez miałeś taki problem z pulsem i bólem serca? Co brałeś i jakie dawki na zbicie?
A biłeś jakie SAA? Zaprzestałes bic i wróciło do normy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Beta-blokery w połączeniu z SAA znaczenie zwiększają ryzyko zawału serca, poczytaj o tym, brałem betaloc 50 jak przestałem pić alko bo serce świrowało puls miałem taki że ekg ciężko było zrobić po jakimś czasie się uspokoiło i przestałem brać


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-08-18 20:22:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
W jaki sposób ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
Kensas26
17kamil175
Gucio547
SAA i beta-blokery to nie wskazane delikatnie mówiąc połączenie, radził bym odstawić albo jedno albo drugie






Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-08-18 19:07:16

4 lata tak leciałem i nic strasznego się nie stało,możesz mi wyjaśnić dlaczego jedno koliduje z drugim?


Tez miałeś taki problem z pulsem i bólem serca? Co brałeś i jakie dawki na zbicie?
A biłeś jakie SAA? Zaprzestałes bic i wróciło do normy?



Nie miałem żadnych bólów serca tylko wysoki puls i nierówną akcje serca,brałem na to Nebinad 5mg jak już wspomniałem 4 lata na tym leciałem,biłem testa 500mg przez ten cały okres czasami zdarzyło się deke dorzucić do tego.SAA nie bije od pół roku wszystkie leki odstawiłem i mam się dobrze wszystko wróciło do normy.Bierz te betablokery jak lekarz przepisał bo taki wysoki puls to nic dobrego dla serca,na pewno zawału od tego nie dostaniesz nie słuchaj bzdur.

Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2021-08-18 20:58:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6283
Tylko problem jest taki, że ból w klatce piersiowej nawet tam "gdzie jest" serce niekoniecznie oznacza ból serca. Kiedy naprawdę boli serce widać to pod aparaturą i wynikach krwi. Twój ból może być czymkolwiek. Należy zacząć od diagnozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
Otóż to,mogą to być zwykłe nerwobóle niemające związku z sercem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - pomoc

Następny temat

Syfy na początku cyklu

WHEY premium