SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

85

Wzrost

186

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Lecę dietę od dietetyka sportowego

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

Push pull legs

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudniecie

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Chyba nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 207
Siemanko

Jestem na etapie w którym chciałbym spróbować lekkiego bosta w postaci dopingu. Mianowicie chce zacząć cykl z samym test enan 250mg e5d. Kiedyś próbowałem cyklu z tym ze bez kompletnej wiedzy od osoby, która tez jak sie okazało nie miała pojęcia. Miałem dużo problemów z unormowaniem hormonów. Wtedy leciał jakiś test plus metka wiec, odblok po tym tez kulał wiec nie chce popełnić tych samych błędów wiec mam kilka pytań :

1 Jakie inhibitory powinien mieć pod ręka w razie zbicia prolaktyny/estradiolu gdy te nie będę w normie? Dodam ze mieszkam w UK, ale jeśli mógłbym poprosić o pełne nazwy inhibitorow będę bardzo wdzięczny

2 Co ile czasu robić badania żeby kontrolować hormony i jakie badania będą najważniejsze?

3 Czy jeśli cykl będzie dłuższy niż 12 tygodni potrzebuje hcg żeby zapobiec problemom z jądrami?

4 Skąd wiedzieć jakie dawki inhibitor ów przyjmować żeby regulować hormony

5 Jak dobrze przygotować sie do odbloku po skończeniu cyklu i co muszę miec pod ręka gdyby niespodziewanie musiał z jakiegoś powodu zejść z cyklu?

6 Jak minimalizować skutki uboczne na cyklu?

Bardzo dziękuje za wszelkie porady i pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 207
Zobaczę jak sie sytuacja rozwinie wziąłem 0,5mg. Biłem około 3 tygodnie temu hcg 5k U.I a dziś widzę ze klejnoty znowu mniejsze, lecieć następne 5k jednostek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przeszukał chłop archiwum działu relacje z cyklów, tam sa wszystkie odp na pytania wiedza nauka https://www.sfd.pl/wyszukaj 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
1.Na zbicie estrogenu Exemestane(Symex,Aromasin) lub Anastrazol(Arimidex)
Na prolaktynę Cabaser,Dostinex
2.Jak to pierwszy cykl to raz na miesiąc badasz Testosteron, estradiol, prolaktyna możesz jeszcze progesteron i pamiętaj o badaniach przed cyklem dodatkowo zbadaj lh i fsh hormony,tarczyca,morfologia,lipidogram,
3.Hcg musisz bić na cyklu nawet jak będzie 12 tygodni będziesz potrzebował min.15000ui
4.Dawkowanie musisz dopasować pod siebie robiąc badania będziesz miał obraz ile i jakiego środka Ci potrzeba żeby trzymać hormony w ryzach
5.Do odbloku musisz mieć hormony w widełkach zwłaszcza estro,prolaktyna i testosteron, będzie Ci potrzebny Clomid i dobrze mieć Tamoxifen(Nolvadex)
6.To lajtowy cykl ale dobrze brać witaminy, magnez,cynk,omega3,czosnek i podstawą jest odpowiednia dieta pod cel jaki sobie wyznaczyłeś


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-08-18 19:35:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 207
W praktyce jeśli okaże sie, ze jestem mocno podatny na aromatyzacje będę musiał w takim wypadku stosować przykładowo Symex, Armidex lub Aromasin przez cały czas? Czy jeśli zbije do widełek jest nadzieja ze przez jakiś czas ten poziom właśnie między tymi widełkami pozostanie mimo odstawienia IA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Exemestane różni sìę tym od anastrazolu że niszczy estrogen i dłużej trzyma estrogen w ryzach zanim ponownie zacznie się aromataza i nie ma efektu odbicia estrogenu, natomiast anastrazol zbiją estrogen ale po odstawieniu następuje odbicie, ja osobiście wolę exe bo jest wygodniejsze jak dobierze się odpowiednią dawkę ale nie na każdego działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 207
Panowie czy HCG przy długich estrach (e5d enan) należy bić przez cały cykl? Jeśli tak to o jakich ilościach wtedy mówimy? Czy lepiej co 5-6 tygodni bić HCG w celu pobudzenia przysadki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jeśli cykl jest krótki np.12 tygodni to hcg dobrze jest bić np. 1000ui co 5 dni, jak zamierzasz ciągnąć dłużej to 5000ui co 5-6 tygodni, można też bić 5000ui raz na miesiąc oczywiście rozbite na 2-3 strzały co 3 dni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 207
Sorry ze tak dopytuje, czemu będąc na krótkim cyklu trzeba bić hcg co 5 dni a jeśli planuje dłużej to tylko co 5-6 tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
To nie reguła, jak robisz krótki cykl np.10-12 tygodni to częstsze bicie hcg w mniejszych dawkach nie jest tak kłopotliwe poza tym lepiej jest bić mniejsze dawki a częściej np. 250ui 2 razy w tygodniu tylko trzeba liczyć się z tym że przy takim dawkowaniu hcg prawdopodobnie zmarnuje się w lodówce ja mam sprawdzone że 25 dni wytrzyma i jeszcze działa dla tego taka dawka 1000ui e5d, a przy długich cyklach nie ma sensu tak często bić bo jest to kłopotliwe po prostu na odblok dajesz większą dawkę i jaja się bujają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 207
Panowie normalnym jest ze czasem po iniekcji w posledek, jest ból z dzień/dwa czy znaczy ze coś robię źle? Czy możliwe ze wałek moge dostawać zamiast faktycznie enana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Przeważnie zawsze czuje się lekki ból do dwóch dni po iniekcji, to normalne i logiczne, to iniekcja w mięsień więc igłą narusza strukturę mięśnia dziwne żeby nie bolało, jak nie ma opuchlizny, gorączki to lekki ból, dyskomfort to normalna reakcja organizmu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki lab lepszy testo+master

Następny temat

Testosteron a serce

WHEY premium