SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test kwalifikacyjny do 2012 Reebook Crossfit Fitness Championship

temat działu:

Strength & Endurance

Ilość wyświetleń tematu: 5247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
no to tak jak ja
generalnie ten sport od tego roku zaczął być popularny w Polsce przede wszystkim dzięki firmie reebook
chciałem dzisiaj zrobić któregoś woda ale mam takie zakwasy na dupsztalu i prostownikach że chyba dzisiaj tylko troszeczkę sobie pobiegam dla rozruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwszy zrobie dziś, ale z 40kg, drugi jutro albo w sobote, fajnie wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
ale 40kg jest dla dziewczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mi będzie dobrze szło z 40ką to następnym razem wezmę 50 (więcej niż 50 nie mam w domu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
czy któraś z dziewczyn jest w stanie zrobić te wody? zwłaszcza pierwszy? bo ja żadnej nie znam :'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mc powinno większość zrobić, co do power clean nie jestem pewnien, co do wyciskania na barki to wątpię, musi być ktoś kto ćwiczy, bo przeciętna niećwicząca sam gryf ciekawe czy wyciśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
ale mi chodzi o ćwiczące dziewuchy, może tu na forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Ktoś wspomniał o weryfikacji ciężaru na filmie. Powinno być tak że przykładasz talerz do kamery tak żeby było widać ile jest kg i go zakładasz. I tak z każdym. Co do gryfu to kładziesz na wage przed kamerą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Raczek ma racje. Mysle, ze bylo ostre walenie na weryfikacji. Moj wynik zaden imponujacy nie byl, ale mysle ze to typowy motyw do naduzyc. Ciekawe ilu osobom chcialoby sie zrobic jednak ten filmik. Prawodpodobnie zostaliby Ci naprawde najlepsi. Dodatkowo dziwne jest, ze nie mozna nigdzie przeczytac wynikow pierwszej 60, czy 100.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
dzisiaj zrobiłem wod2
czas - 17:36
cel - sprawdzić czy zmieszczę się w 18 minutach a nie bicie rekordu
niestety na moje usprawiedliwienie dodam że to 6 trening w tym tygodniu i jechałem na dużym zmęczeniu i bez większej motywacji zwłaszcza że jestem na redukcji dlatego odczuwam już brak węgli (ale jeszcze tylko 2 tygodnie i kończę - czas zacząć robić formę)
wszystkie ćwiczenia i powtórzenia wykonane dobrze technicznie - kolega mnie kontrolował, zwłaszcza przy pompkach gdzie klata i uda powinny dotykać ziemi
powiem że czwórki przy przysiadach tak dostały w kość że ledwo po schodach zlazłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatki trenningu CF dal kompletnej Lamy

Następny temat

Paleo śniadanie - pomysły?

WHEY premium