SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i Opinie Mayhem, Friction, Myo-Blitz od 8 strony

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Witam, w dniu dzisiejszym ruszamy z akcją testową 3 produktów, którymi będą następujące suple:
https://sklep.sfd.pl/Ronnie_Coleman_Myo-blitz-opis27021.html
https://sklep.sfd.pl/Vpx_FRICTION_-opis27389.html
https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mayhem-opis1519.html

Przewidujemy 10 testujących którymi będą moderatorzy działu Odżywki i Suplementy oraz 6 szczęśliwców którzy jako pierwsi się załapią.

!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 5 PLN.

Na głowę przypada:
- 3 porcje Myo-blitz
- 3 porcje Friction
- 4-5 porcji Mutant Mayhem

Najważniejsze informacje:
1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum 12 miesięcy na forum oraz posiadająca minimum 250 wysłanych wiadomości również przez ostatni rok) do mnie powiadomkę w której deklaruje wzięcie udziału w w/w akcji!
2. W powiadomce musi koniecznie się znaleźć
NICK z SFD
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy lub numer gg
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!
3. Rezygnacja z Akcji równa się jednoznacznie z Banem na IP minimum 1-miesiąć
4. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu...)
5. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby, a ta która niedotrzymała terminu zostanie zbanowana.
6. Akcja trwa od 26.04.2012r
8. Osoba testująca ma max 2 miesiące na testowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach. Brak opinii - ban.
9. Opinia musi wyglądać następująco
- nazwa supla (ile porcji)
- pompa
- pobudzenie
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie bierze suple na własne ryzyko nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.

Zgłoszenia proszę kierować do moderatora Amentoris [email protected]

Więc startujemy, kto pierwszy ten lepszy.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-04-26 15:52:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78406
Witam!
Choć testerem nie byłem, to postanowiłem kolejny cyklon zrobić na FRICTION, a to moja ocena:

Ilość : 1 porcja
Smak: 9/10 - dla mnie jednak smak nie ma znaczenia
Zapach: 10/10 - nie ma to dla mnie w ogóle znaczenia
Rozpuszczalność:10/10 - mieszane szejkerem - rozpuściło się idealnie
Pobudzenie: 9/10 - klepło bardzo mocno,bardzo wielka chęć do treningu.
Pompa: 9/10 - na treningu bicepsów już nie potrafiłem dokończyć uginań z racji pompy.
Koncentracja: ?/10 - zawsze jestem skoncentrowany na treningu. Być może Friction jakoś też wpłynął, jednak nie sam suplement wpływa na moją koncentrację.
Wytrzymałość: 10/10 - trening bardzo intensywny, bardzo szybko dochodziłem do siebie. Zwykle trwa ok 60-70 minut, dzisiaj z tymi samymi ciężarami zrobiłem w 50 minut.
Zejście: brak, poprawiony humor i chęci odczuwalne na kilka godzin po zakończeniu treningu - apetyt jak koń.

Podsumowując: bardzo dobra przedtreningówka, polecam z czystym sumieniem. Znaczna pobudza i wyraźnie zwiększa pompe mięśniową. Po każdej serii szybko dochodziłem do siebie stąd skrócenie czasu treningu.

Pozdrawiam, tomaszS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dalej Panowie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
jestem chętny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Lecimy, kto pierwszy ten lepszy.

Zgłoszenie koniecznie musi zawierać nick z forum oraz dane które zostały uwzględnione powyżej, inne nie będą brane pod uwagę

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
Takie małe pytanie...

czyli wysyłamy zgłoszenie do Bulla i Amentorisa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie, tylko do mnie.

Panowie czytajcie regulamin, zgłoszenie odbywa się poprzez powiadomkę/e-mail, nie w temacie!!

Jest również kryterium jakie musi spełniać kandydat rok na forum i minimum średnia 250 postów / rok.



Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2012-04-26 16:02:48

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wysłałem zgłoszenie na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3741
Poszło i moje pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ze zgłoszonych na chwilę obecną kryteria spełniają:
- krzpuma
- Tomasz1405

Wolne jeszcze 4 miejsca.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18333
zgłaszam się :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta - jak dlugo ?

Następny temat

cykl po jabłczanie

WHEY premium