SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teraz ja - moja silka :]

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6171

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog juz poleciał, fajna siłka wazne ze masz gdzie cwiczyc i na czym cwiczyc, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
zbyleq byc moze ze koncowki na ktorych zawieszam ciezar sie troszke ugiely ale cwiczyc sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
^^, wiem, ze sie da, sam tak cwiczylem pewien czas .

Domowe silownie rzadza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
troche dziwnie ale nie jest źle

sog

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
hardcore na całego pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
no fajna siłka , Soga dostaniesz, ale jeszcze trochę sprzętu by się przydało

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
całkiem całkiem

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
wikt z czasem sprzetu jeszcze napewno przybedzie Jak mowilem rok temu byly tylko 2 hantelki . Malymi kroczkami silownia sie rozbudowywala i nadal bedzie sie rozbudowywac Latem mysle ze jakis remoncik zrobie wiec bedzie wiecej miejsca a moze nawet przeniose ja do piwnicy, a tam by byl lux bo miejsca od cholery tylko strasznie zagracona jest. Na dzien dzisiejszy wyglada to tak jak na zdieciach ..

Ps.Dzieki za Sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3455
za***ista. lubię taki undergrund bez tych pedalskich wyciągów i mega wypasionych urządzeń dla cienkich bolków. grunt to wolne ciężary i dużo kilo żelastwa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
powiedz jak zrobiles te rysunki na scianie,wytłumacz dokladnie czy miales jakis szablon?czy sam malowales tego dzonego bravo ,animala czy tego kulturysty bo chcialbym cos takiego sobie u siebie zrobic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lee priest & jay cutler

Następny temat

Moja "siłka"

WHEY premium