W zawodach tych uczestniczą między innymi tak utytułowani zawodnicy,jak Tomasz Kowalski czy Daria Pogorzelec.
WYNIKI PIERWSZEGO DNIA ZAWODÓW:
52 kg kobiet:
1.Kubań Marta - Gwardia Warszawa
2. Dawczak Paulina - "Czarni" Bytom
3. Wilczyńska Katarzyna - AZS Łódź
3. Znojek Natalia - Gwardia Opole
5. Nowakowska Małgorzata - KJ Samuraj Koszalin
5. Zowczak Aleksandra - MKS Juvenia Wrocław
7. Kołpakowicz Małgorzata - KJ Samuraj Koszalin
57kg kobiet:
1. Perenc Agata - Polonia Rybnik
2. Korfanty Magdalena - "Czarni" Bytom
3. Roszkiewicz Julia - AZS-WSPiA Poznań
3.Smołka Hanna - AZS Gliwice
5. Jazdończyk Paulina - UKS Junior Lipno
5. Wasilewicz Adriana - KJ AZS Opole
7. Buda Małgorzata - AZS AWF Warszawa
7. Grochowska Ewa - AZS UW Warszawa
63kg kobiet:
1. Ozdoba Agata - KJ AZS Opole
2. Mirus Barbara - TS Wisła Kraków
3. Książek Anna - AZS AWF Wrocław
3. Kumorowska Izabela - AZS WSPiA Poznań
5. Przybysz Magda - UKS Opty Gdynia
5. Rogowska Anna - KJ Samuraj Koszalin
7. Cal Agata - AZS Łódź
7. Kałużna Sylwia - MKS Juvenia Wrocław
70kg kobiet:
1.Las Hanna - AZS AWFiS Gdańsk
2. Białas Barbara - "Czarni" Bytom
3. Bezrączko Agnieszka - "Czarni" Bytom
3. Krzisczyk Agnieszka - "Czarni" Bytom
5. Bensz Elżbieta - Gwardia Opole
5. Raczyńska Agnieszka - WKS "Śląsk" Wrocław
7. Pastuszak Kinga - TS Wisła Kraków
7. Paszyńska Dorota - AZS UW Warszawa
66kg mężczyzn:
1.Jurowski Krystian - Gwardia Opole
2. Malczewski Jacek - AZS Gliwice
3. Raczyński Jakub - "Czarni" Bytom
3. Wituś Paweł - Gwardia Wrocław
5. Furmaniuk Jarosław - AZS AWF Warszawa
5. Maciołowski Antoni - TS Wisła Kraków
7. Cieślik Sebastian - TS Wisła Kraków
7. Jasek Martin - AZS Gliwice
73kg mężczyzn:
1. Kurkiewicz Piotr - UKJ Ryś Warszawa
2. Brysz Jacek - "Czarni" Bytom
3. Birkowski Borys - KS "Gwardia" Łódź
3. Kowalski Tomasz - KJ AZS Opole
5. Jamiński Patryk - Gwardia Wrocław
5. Tondera Dawid - TS Wisła Kraków
7. Czyż Adam - UKJ Ryś Warszawa
7. Nowak Łukasz - Gwardia Opole
81kg mężczyzn:
1. Kubieniec Jakub - "Czarni" Bytom
2. Szczepaniak Jarosław - UKJ Ryś Warszawa
3. Mielcarek Błażej - AZS AWFiS Gdańsk
3. Partyka Marcin - "Czarni" Bytom
5. Koszczyński Radosław - AZS AWF Warszawa
5. Ludwiniak Marcin - UKJ-AON Warszawa
7. Rajda Kacper - Gwardia Opole
7. Rasiński Mateusz - UKJ Ryś Warszawa
90kg mężczyzn:
1.Płoński Paweł - AZS AWF Warszawa
2. Karolkowski Piotr - AZS AWF Warszawa
3. Dzierżanowski Igor - UKJ-AON Warszawa
3. Kozłowski Kamil - AZS AWFiS Gdańsk
5. Szyprowski Bartosz - AZS AWF Warszawa
5. Zalewski Robert - SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Skorupski Jan - AZS Łódź
7. Wiśniowski Bartosz - AZS AWF Warszawa
Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html