SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III MP NoGi CBJJ Rules 2013 - Luboń 23-24 luty

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49640 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.facebook.com/events/461260273922332/


III Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ Rules 2013 odbędą się 23-24 lutego w Luboniu. Komunikat organizacyjny po kliknięciu.Termin: 23-24 luty 2013

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR’u w Luboniu, ul. Hugona Kołłątaja 2

Organizator: Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE

Zasady turnieju : CBJJ (http://no-gi.pl/przepisy/)

Rejestracja:
Panel rejestracyjny na stronie www.no-gi.pl
Start rejestracji: 28 styczeń
Koniec rejestracji: 14 luty (do 23.59)

Opłata startowa:
60zł (100zł po wyznaczonych terminach)
Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE
ul. Omańkowskiej 93d/15
60-465 Poznań
26 1240 6595 1111 0000 5623 9502
w tytule proszę wpisać „imię nazwisko+pas+waga+klub”
np. „Jan Nowak+biały+55,49+Alliance”
W razie wysyłania grupowego przelewu, prosimy o wpisanie w tytule wszystkich nazwisk za które wpłacane jest startowe, bądź wysłanie maila.

Dla osób przesyłających wpłaty Pocztą Polską wymagane jest potwierdzenie przelewu skanem na
info@no-gi.pl najpóźniej do 15 lutego. W innym przypadku zawodnik nie przystąpi do rywalizacji, a pieniądze nie zostaną zwrócone.
UWAGA! wszystkie wpłaty muszą się znaleźć najpóźniej w piątek – 15 lutego na koncie Klubu, w przeciwnym razie zawodnik nie przystąpi do zawodów, a pieniądze nie zostaną zwrócone

WAŻNE!!! Zawodnik zostanie dopuszczony do walki jedynie wówczas, gdy przedstawi organizatorowi przy weryfikacji ubezpieczenie NNW oraz ważne badania lekarskie!
Jeśli przy weryfikacji okazuje się ubezpieczenie grupowe, musi ono posiadać pełną imienną listę osób ubezpieczonych.
Młodzicy, Młodsi-Juniorzy,Juniorzy – dodatkowo zgoda na start od rodziców bądź prawnych opiekunów!

Będzie można zrobić badania lekarskie w dniu zawodów – koszt to 60zł.
Dokładne godziny obecności lekarza będą podane po ogłoszeniu harmonogramu.

Dywizje i kategorie wagowe

Rozegrane zostaną następujące kategorie:
- młodzicy :bez podziału na pasy
- młodsi-juniorzy: bez podziału na pasy
- junior: bez podziału na pasy
- kobiety: bez podziału na pasy
- senior: białe pasy, niebieskie pasy, purpurowe pasy, brązowe pasy, czarne pasy
- master: białe pasy, niebieskie pasy, purpurowe pasy, brązowe pasy, czarne pasy

Zawodnik jest weryfikowany i wazony przed pierwsza walka
Podane wagi są wagami zawodnika ubranego w strój, w którym startuje. Przekroczenie wagi powoduje dyskwalifikację zawodnika.

Młodzicy(roczniki 2001-2003):
-34kg
-40kg
-46kg
+46kg

Młodsi-juniorzy (roczniki 2000-1998):
-46kg
-54,5kg
-63kg
+63kg

Juniorzy(roczniki 1997-1996):
-51,49kg
-56,49kg
-61,49kg
-66,49kg
-71,49kg
-75,99kg
-81,49kg
-86,49kg
+86,49kg

Seniorzy oraz Master
-55,49kg
-61,49kg
-67,49kg
-73,49kg
-79,49kg
-85,49kg
-91,49kg
-97,49 kg
+97,49 kg

Kobiety
-51,49kg
-56,49kg
-61,49kg
-66,49kg
-71,49kg
+71,49kg

WAŻNE!

Kategoria białych pasów jest kategorią amatorską i nie mogą w niej startować zawodnicy Judo, Jiu-Jitsu, Zapasów, Sambo posiadający jakiekolwiek doświadczenie w tych sportach.

Zawodnicy posiadający brązowe i czarne pasy w dyscyplinach chwytanych (Judo, Jiu-Jitsu, Sambo, Zapasy) muszą startować w kategorii co najmniej purpurowych pasów. Zawodnicy posiadający stopnie poniżej brązowego pasa startują w kategorii niebieskich pasów.

Czas walki:

Młodzicy: 4min

Młodsi- juniorzy: 4min

Juniorzy: 5 min

Kobiety: 5 min

Seniorzy:
- Białe pasy: 5 min
- Niebieskie pasy: 6 min
- Purpurowe pasy: 7 min
- Brązowe pasy: 8min
- Czarne pasy: 10 min

Master:
-Białe i niebieskie pasy: 5 min
-purpurowe, brązowe, czarne pasy: 6min

Planowany harmonogram zawodów:
Sobota 23 luty:
-białe pasy
-białe pasy master
-kobiety
-juniorzy
-młodzicy
-młodsi-juniorzy

Niedziela 24luty
-niebieskie pasy
-niebieskie pasy master
-purpurowe pasy
-purpurowe pasy master
-brązowe pasy
-brązowe pasy master
-czarne pasy
-czarne pasy master

Dokładny harmonogram zawodów oraz drabinki pojawią się po zamknięciu rejestracji.

Informacje:
-tel.: 508037037
-email: info@no-gi.pl
-www.no-gi.pl
-www.facebook.com/AllianceBJJPolska 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49640 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Oficjalne wyniki z facebooka organizatora
https://www.facebook.com/AllianceBJJPolska

OFICJALNE WYNIKI III MISTRZOSTW POLSKI NO GI CBJJ RULES 2013!


CZARNE PASY OPEN

1. Karol Dzieniszewski Gold Team Polska
2. Marek Kowalczyk Gold Team Polska
3. Paweł Wysocki Gold Team Polska
3. Artur Piotrowski Gold Team Polska

BRĄZOWE PASY

- 97,49 kg

1. Kamil Umiński Alliance Team
2. Marcin Wójcik GŁD Gold Team
3. Paweł Kaczyński Gold Team Polska

- 91,49 kg

1. Przemysław Konieczka Gracie Barra Poznań Team Draculino
2. Mariusz Kellner Ankos Zapasy Poznań
3. Tomasz Pilarski Gold Team Polska
3. Paweł Pilarz Gracie Barra Poznań Team Draculino

-85,49

1. Leszek Jaremkowski Forca Brava Gold Team Polska
2. Marin Bandel Drysdale Jiu Jitsu
3. Tomasz Michałowski Berserkers Team
3. Piotr Wojtkowski Glks Nadarzyn/ Copacabana Team

-79,49 kg

1. Adam Stępnik Gold Team Polska
2. Mariusz Abramiuk Gold Team Polska
3. Adam Górny Złomiarz Team
3. Michał Elsner Virtus Radom

- 67,49 kg

1. Piotr Podstawczuk Berserkers Team
2. Tomasz Śmierzchalski Drysdale Jiu Jitsu
3. Tomasz Niewiara Gold Team Polska

PURPUROWE PASY

61,49 kg

1. Karol Salomon Octagon Team
2. Dawid Stachowiak Gold Team Polska

- 67,49 kg

1. Jakub Witkowski Alliance Team
2. Aleksander Jabłoński Gold Team Polska
3. Kacper Rot Gold Team Polska
3. Jan Wallus Drysdale Jiu Jitsu

- 73,49 kg

1. Matesz Gamrot Ankos Zapasy Poznań
2. Piotr Osiński Alliance Team
3. Artur Chachlica Berserkers Team
3. Radosław Czaiński Drysdale Jiu Jitsu

- 79,49 kg

1. Paweł Tomalik Lutadores Opole
2. Paweł Bańczyk Gold Team Polska
3. Mateusz Łuckiewicz Alliance Team
3. Adrian Witkowski Gold Team Polska

- 85, 49kg

1. Piotr Wawrzyniak Drysdale Jiu Jitsu
2. Michał Pawlikowski Drysdale Jiu Jitsu
3. Robert Izydorek Drysdale Jiu Jitsu
3. Adam Lewandowski Drysdale Jiu Jitsu

- 91,49 kg

1. Marcin Góral Strefa Walki Krotoszyn
2. Michał Łapka WroxGym Galvao Jiu Jitsu
3. Adam Wardziński Strefa Walki Poznań
3. Szymon Sztamborski Exilados Koszalin

-97,49 kg

1. Artur Lepianka Drysdale Jiu Jitsu
2. Artur Krerowicz Berserkers Team
3. Błażej Nagórski Gold Team Polska

+ 97,49 kg

1. Jakub Brzeziński Ankos Zapasy Poznań
2. Łukasz Chudzik Gold Team Polska
3. Marcin Rąbel Drysdale Jiu Jitsu
4. Piotr Chmielarz Gracie Barra Poznań Team Draculino

NIEBIESKIE PASY

- 61,49 kg

1. Jakub Maszczak AKS Grappling Białogard
2. Igor Wojtas Gold Team Polska
3. Aleksander Marczewsk Drysdale Jiu Jitsu
3. Darek Pyka SFG Marga Radom

- 67,49 kg

1. Tymoteusz Frydrych Octagon Team
2. Dawid Żywica Berserkers Team
3. Michał Babirecki Berserkers Team
3. Damian Omufner Gold Team Polska

-73,49 kg

1. Michał Kędzia United Gym
2. Wojciech Kois Gold Team Polska
3. Tomasz Lisowski Exilados Koszalin
3. Mikołaj Rogiński MMA Devil Poznań

- 79,49 kg

1. Norbert Pobikrowski Berserkers Team
2. Rafał Marciniak Gold Team Polska
3. Błażej Wawrzyniak Berserkers Team
3. Daniel Skibiński Ankos Zapasy Poznań

- 85,49 kg

1. Marcin Szulc Alliance Team
2. Mateusz Pankowski PW Dragon Koszalin
3. Rafał Jędrzejczyk Berserkers Team
3. Krzysztof Michalak - Berserkers Team

- 91,49 kg

1. Paweł Radziewicz Atlas Fight Club
2. Kamil Wtorkowski Alliance Team
3. Tomasz Polit Berserkers Team
3. Robert Głuch Gracie Barra Poznań Team Draculino

- 97,49 kg

1. Grzegorz Kaszuba Rio Grappling Wrocław
2. Michał Marciniak Gold Team Polska
3. Sebastian Pacanowski Drysdale Jiu Jistu
3. Radosław Kieliszkiewicz Copacabana Team

+ 97,49 kg

1. Maciej Ptaszek United Gym
2. Arkadiusz Lewandowski Drysdale Jiu Jitsu
3. Przemysław Grabowski Forca Brava Opole
3. Marcin Liśkiewicz Gold Team Polska

BIAŁE PASY

- 55,46kg

1. Maciej Halejko Berserkers Veganza Racibórz

-61,49kg

1. Marcin Billman Ankos Zapasy Poznań
2. Kamil Kabiesz Octagon Team
3. Jakub Kamiński Gold Team Polska
3. Konrad Kowalewski Berserkers Team

-67,49kg

1. Kominik Murawski Virtus Radom
2. Marcin Orczyk Gold Team Polska
3. Kamil Cichy Drysdale Jiu Jitsu
3. Mikołaj Grzejszczak Gold Team Polska

-73,49kg

1. Miłosz Staśkiewicz Berserkers Team
2. Maciej Kantorek Gold Team Polska
3. Dawid Miler Gold Team Polska
3. Paweł Gudaczewski Berserkers Team

-79,49kg

1. Darek Michalewski Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice
2. Bogumił Grzebieniowski Lutadores Opole
3. Damian Spychała Alliance Team
3. Filip Tomczak MMA Devil Poznań

-85,49kg

1. Marek Rawłuszko Berserkers Team
2. Sebastian Harzyński Berserkers Team
3. Mateusz Szymański Glks Nadarzyn/ Copacabana Team
3. Mateusz Kucza - MMA Devil Poznań

-91,49kg

1. Paweł Nowak Berserkers Team
2. Wojciech Śmigaj Strefa Walki
3. Aleksander Mikołajczak MMA Devil Poznań
3. Mateusz Chomicki Gold Team Polska

-97,49kg

1. Cezary Juszczyk Glks Nadarzyn/ Copacabana Team
2. Adam Ruszkiewicz KSW Nokaut Kościan
3. Aleksander Mikołajczyk MMA Devil Poznań
3. Gold Team Polska

+97,49kg

1. Sebastian Hipsz Berserkers Team
2. Mateusz Donajski Pretorian Gorzów
3. Konrad Paszkiewicz Gold Team Polska
3. Jarosław Drozd Alliance Team



MASTER CZARNE PASY

1. Kornel Zapadka Berserkers Team
2. Ireneusz Mila Shooters Konin

MASTER BRĄZOWE PASY

-73,49 kg

1. Krystian Grzejszczak Berserkers Team
2. Lubomir Grochocki Pretorian Gorzów Wlkp
3. Maciej Tazbir Espadon Bydgoszcz

- 85,49 kg

1. Leszek Jaremkowski Forca Brava Gold Team Polska
2. Karol Stasiak Pretorian Koźmin Wlkp
3. Grzegorz Mandzyn Octagon Team

- 91,49 kg

1. Damian Bartnicki Serpentes Słupsk
2. Mariusz Kellner Ankos Zapasy Poznań


MASTER PURPUROWE PASY

67,49 kg

1. Witold Fedyna BOI Team Wrocław
2. Tomasz Pogocki Brazilian Team Olsztyn

73, 49kg

1. Mariusz Ilin Berserkers Team

- 79,49 kg

1. Zbigniew Świtalski Alliance Team
2. Eugeniusz Barański Berserkers Team
3. Dawid Szpak Gracie Barra
3. Marcin Błachut Alliance Team

-85,49 kg

1.Maciej Kiszewski Gracie Barra Poznań Team Draculino
2. Robert Makaś Gold Team Polska
3. Gabriel Majek Alliance Team
3. Rafał Dzioch Gold Team Poznań

- 97,49 kg

1. Artur Krerowicz Berserkers Team

+ 97,49 kg

1. Łukasz Guf Berserkers Team

MASTER NIEBIESKIE PASY

- 73,49 kg

1. Szymon Gogola Alliance Team
2. Sławomir Szymkowiak Strefa Walki Poznań

-79,49 kg

1. Hubert Niemier Strefa Walki Poznań
2. Damian Jochaniak Strefa Walki Krotoszyn
3. Michał Juszczak Ankos Zapasy Poznań

- 85,49 kg

1. Robert Zyffert Berserkers Team
2. Artur Pożelowski Berserkers Team
3. Szymon Piątkowski Glks Nadarzyn/ Copacabana Team
3. Paweł Klinger Boi Team Wrocław

- 91,49kg

1. Arkadiusz Schirsching Berserkers Team
2. Roman Charęza United Gym
3. Rafał Konopiełko Gold Team Polska
3. Jacek Pasternak Berserkers Venganza Racibórz

- 97,49 kg

1. Piotr Kaszta Berserkers Venganza Racibórz
2. Przemysław Błoński Serpentes Słupsk

+ 97,49 kg

1. Wojciech Nowak Pretorian Koźmin Wlkp
2. Paweł Przychoćko Berserkers Team Kołobrzeg
3. Bartosz Górski Gold Team Polska
3. Piotr Białek Gold Team Polska

MASTER BIAŁE PASY

- 73,49 kg

1. Mieczysław Jędrzejczyk Berserkers Team
2. Tomasz Ryter United Gym

- 79,49kg

1. Huber Niemier Strefa Walki
2. Norbert Maćkowiak Gracie Barra Poznań Team Draculino
3. Przemysław Wasilkiewicz MMA Devil Świebodzin
3. Sławomir Stachelek Drysdale Jiu Jitsu

- 85,49 kg

1. Robert Wleczyk Szkoła Sztuk Walki KAZURO Chodzież
2. Mariusz Sobolak Ankos Zapasy Poznań
3. Michał Luboński Drysdale Jiu Jitsu
3. Jakub Witkowski Kaito Stalowa Wola

- 91,49 kg

1. Mirosław Kajkowski Serpentes Słupsk
2. Bartłomiej Jasiński Gold Team Polska
3. Tadeusz Białkowski Alliance Team
3. Bartek Zięta Alliance Team

- 97,49kg

1. Łukasz Marszałek Strefa Walki Krotoszyn
2. Artur Bania AKS Grappling Białogard
3. Michał Zawadzki Gold Team Polska

+97,49kg

1. Mariusz Poll Strefa Walki Poznań
2. Marcin Frankiewicz Klub Walki Grappler
3. Mirosław Kielar Gracie Barra Rzeszów
3. Waldek Musioł Alliance Team

KOBIETY

- 51,49 kg

1. Joanna Adamczak Gold Team Polska
2. Anna Pawlak Gold Team Polska
3. Sandra Janicka Ronin Gold Team

- 56,49 kg

1. Anna Ranoszek Strefa Walki Poznań
2. Dorota Norek Anakonda Pozna ń
3. Stefania Lokaj BOA Wodzisław Śląski

- 61,49 kg

1. Katarzyna Lubońska GŁD Team Piła
2. Klaudia Apenit Pretorian Gorzów Wlkp

- 66,49 kg

1. Dominika Sucharska Ronin Gold Team
2. Agnieszka Rosińska Espadon Bydgoszcz
3. Monika Markowska Drysdale Jiu Jitsu
3. Anna Widmowska Gold Team Polska

JUNIOR

- 51,49 kg

1. Mateusz Gawryluk BJJ Zgorzelec
2. Patryk Sygulski Gold Team Polska
3. Bartosz Bochaniarz Gold Team Polska
3. Kamil Plutecki United Gym

- 56,49 kg

1. Mansur Azhiew Glks Nadarzyn/ Copacabana Team
2. Łukasz Antosiewicz AKS Grappling Białogard
3. Aleks Szukiecki Junior Dzierżoniów
3. Mateusz Antosiewicz AKS Grappling Białogard

- 61, 49

1. Dawid Romański AKS Grappling Białogard
2. Alex Warszawski Gold Team Polska
3. Jakub Sprzążka United Gym
3. Patryk Hołda Drysdale Jiu Jitsu

-66,49kg

1. Adrian Krzesiak Alliance Team
2. Adrian Żurkowski Gold Team Polska
3. Szymon Kliś Valhalla Kluczbork
3. Dominik Perzanowski KS Pretorian Gorzów

- 71,49 kg

1. Adrian Kozicz Gold Team Polska
2. Maciej Kozakoszczak Gold Team Polska
3. Sebastian Napierajczyk Berskerkers Team
3. Tomasz Matusewicz Rio Grappling Club Zielona Góra

- 75,99 kg

1. Jakub Zajkowski Alliance Team
2. Łukasz Zalęski Gold Team Polska
3. Wojtek Litwiniec WUKS Maximus Poznań
3. Krzysztof Dobrzyński Gold Team Polska

- 81,49 kg

1. Piotr Jaroszewski Berserkers Team
2. Łukasz Zawadzki Berserkers Team
3. Aleksander Roztropiński Copacabana Konin
3. Mariusz Giża BJJ Zgorzelec

- 86,49 kg

1. Mateusz Kaczor Alliance Team
2. Patryk Michniewicz Berserkers Team Choszczno
3. Mateusz Kłusek AKS Grappling Białogard
3. Kamil Duda GŁD Team Piła

+ 86,49 kg

1. Adam Bunzel Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice

JUNIOR MŁODSZY

- 46 kg

1. Igor Brzozowski Gold Team Polska
2. Jan Krencisz Drysdale Jiu Jitsu

- 54,5 kg

1. Cyprian Terlecki Berserkers Team
2. Zubayr Khasanow Glks Nadarzyn/Copacabana team
3. Kamil Grześkowiak Gold Team Polska

- 63 kg

1. Dominik Mazur Gold Team Polska
2. Danial Karaczun Berserkers Team
3. Wiktor Kozłowski Gold Team Polska


JUNIOR MŁODSZY DZIEWCZYNKI

+ 63 kg

1. Alicja Konieczka Gold Team Polska

MŁODZICY

- 34 kg

1. Dawid Sobkowiak BJJ Zgorzelec
2. Szymon Jóźwiak Gold Team Polska

- 40 kg

1. Kacper Lewicki Berserkers Team
2. Maraky Piechowiak WUKS Maximus Poznań

- 46 kg

1. Szymon Wieczorek United Gym


MŁODZICY DZIEWCZYNKI

- 34 kg

1. Weronika Nowak Gold Team Polska
2. Oliwia Nowak Gold Team Polska

- 40 kg

1. Natalia Jakubowicz Alliance Team
2. Karina Bełdo Gold Team Polska

- 46 kg

1. Dagny Adamczak Gold Team Polska
2. Klaudia Jakubowicz Alliance Team

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-02-26 17:45:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49640 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47531
Wyniki drużynowe:

ADULT

1. Gold Team Polska 61 pkt
2. Drysdale Jiu Jitsu 37 pkt
3. Alliance Team 34 pkt

ADULT BIAŁE PASY

1. Berserkers Team 41 pkt
2. Gold Team Polska 13 pkt
3. Glks Nadarzyn/ Copacabana Team 10 pkt

MASTER

1. Berserkers Team 64 pkt
2. Strefa Walki 40 pkt
3. Alliance Team 22 pkt

KOBIETY

1. Gold Team Polska 32pkt
2. Strefa Walki 9 pkt
3. Anakonda Poznań 3 pkt
Pretorian Gorzów Wlkp 3 pkt
Espadon Bydgoszcz 3 pkt

JUNIORZY

1. Alliance Team
Gold Team Polska
2. Berserkers Team
3. AKS Grappling Białogard


źródło: https://www.facebook.com/AllianceBJJPolska?fref=ts

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2013-02-26 23:10:46
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47531
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49640 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Rafał_B za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47531
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49640 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Rafał_B za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47531
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i szybkość a muay thai ;)

nutlove nowy