SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika plywania kraulem (oddech)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 378
Mam pytanie od początkującego plywaka. Technika w sensie ruchu nie jest dla mnie problemem w kraulu bo juz "zrozumialem" ten ruch. Problemem jest oddech. Po polowie basenu mam nie odparta potrzebę oddychania i jeden wdech nie jest w stanie wyrownac mojego dlugu tlenowego. Mom rowniez odczucie pelnych pluc i potrzeby wydechu. Pół długości basenu i zaczynam sie dlawic wodą. Strasznie irytuje mnie to ze jestem zarżniety po kilku takich rundach. Biegam 4 razy w tygodniu mam w miare wysoki prog tlenowy wiec wydolnosc nie jest tu problemem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9654 Napisanych postów 114469 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370149
Nie wiem czy ktoś na odległosc Ci pomoze nie macie na basenie jakichś trenerów aby się podpytać, moze za płytkie wdechy robisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 48 lat Na forum 124 dni Przeczytanych tematów 168
Zainteresuj się technikami pływackimi TI(Total Immersion) poczytaj a zobaczysz.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siatkówka