SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teścior Xpand Energized + Cell Pump by ramboszczak pods.str.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 11 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10944
Fajnie prowadzony test.A mam takie pytanko jak robisz tą rybkę,bo wygląda genialnie?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
ciekawy temat wlasnie przebrnalem przez caly
to ze sie niekt nie wypowiada nie znaczy ze nikt nie sledzi

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Wasabi no masz reacje ale wiesz, dajesz cos oid siebie nba forum i myslisz ze fajnie by bylo jak by ktos sie wypowiadal, komentowal twoje treningi, wypowiedzi fotki. a tu nic...

Co do ryby to najpierw na parze warzywa pozniej doi warzyw rybka na 3 minuty (rozmrozona ryba) i polewam sosem chrzanowym :) woda tropszke maki dol, pieprz i chrzan :) proste a smaczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Tez gotujesz na parze??Odkad zaczełem robic cycki na parze to lepiej mi smakuja;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
no dobra skoro to Ci pomaga

jak sie robi na parze?
ja gotuje lub pieke

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-06-10 21:08:49

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Tak pomaga mi to bo wiem ze ktos sie wypowiada, mowie c jets ok ze fajne albo****owe opisy itp, ponmaga mnie to

A na parze to wrzucasz na sitko warzywa pozniej rybe i kladziesz na garnek z gitujaca sie woda... albo musisz miec garnek specjalny. zaden problem Tez lubie potrawy gotowane na parze od dawna, od kiedy pamietam szczerze mowiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
takie miesko przygotowane na parze jest delikatniejsze od takiego ugotowanego w kociolku?
bo gotowane faktycznie ma konsystencje podeszwy

edit: bylbym zapomnial... SOG

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-06-10 21:30:19

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Dzieki za sogacza, co do miesa to zalezy, wg mnie jest smaczniejsze, troche delikatniejsze i co najwazniejsze nie traci sie tylu wartosci odzywczych podczas gotowania na parze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 11 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10944
ano prosty przepis musze spróbować,naszczęście mam sprzęt do gotowania na parze...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
sasiad sog dla ciebie fajny zestaw sylwetka bardzo estetyczna
powodzenia

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

@@ kreatyna kiedy efekty @@

Następny temat

Monohydrat kreatyny a nerki

WHEY premium