SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teść rok non stop. Jakie dawki, jakie doświadczenia?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Każdy reaguje inaczej będziesz musiał sam na sobie poeksperymentować. U mnie najlepiej sprawdza się gram na tydzień, od biedy 500 mg i przy tym 500 mg spokojnie utrzymuję całość zdobytą na agresywnych środkach. Oczywiście opisuję Ci okresy w ktòrych śmigam tylko na testosteronie
Jakiś rok temu leciałem na 250 mg testo przez 3 miesiące, przy tej dawce trening już tylko zachowawczy, bez nastawiania na jakikolwiek progres. W przyszłości zamierzam korzystać tylko z testosteronu bo na teściu mam wzorowe wyniki, na całej reszcie jest niezbyt ciekawie
W trzecim miesiącu na gramie testa zawsze zbliżam się do życiowej formy ( oczywiście siłowo kondycyjnej )
Mądre i zdrowe amatorskie podejście to cykl wyłącznie na teściu,
Pytasz ile testo żeby mieć wyniki - czym więcej mięsa na żebrach tym zapotrzebowanie wyższe. Kiedyś robiło mnie 250 testo, mięso wchodziło drzwiami i oknami, obecnie przy gramie nie zmienia się nic poza możliwościami treningowymi ( obciażenia, powtòrzenia ze szczytu) dodatkowo psychika, chęć do treningòw, pozytywne nastawienie, poczucie energii, libido itd





Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-11-27 18:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Ja bije grama jak dochodzą inne środki to schodzę do 700mg lub 500mg wszystko zależy jak klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
na 500mg nie podchodzi woda chyba przy dopetym zarciu, co?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Zależy od tego jak utrzyma się estro. Bo jak i Ci wywali estro a potem prolkę do żarcie nic nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Ja mam pod ręką arimedex jak woda zaczyna podlewać lykam albo jak zaczynam wzruszać się na filmach to też już wiem że jest czas żeby zbić estro ;)



Zmieniony przez - olekfit w dniu 2016-11-27 19:13:07

Zmieniony przez - olekfit w dniu 2016-11-27 19:13:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16180 Napisanych postów 18101 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196634
U mnie 250mg week robiło robotę. Oczywiście nie jakieś spektakularne efekty ale nie o to mi chodziło. Wszystko zależy od celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
olekfit
Ja mam pod ręką arimedex jak woda zaczyna podlewać lykam albo jak zaczynam wzruszać się na filmach to też już wiem że jest czas żeby zbić estro ;)


Filmy najlepszym wskaźnikiem
A ja od 0,5g testa zawsze połówkę exe e3d. Wiesz cholera, coraz starsi jesteśmy a prostata nie lubi wysokiego estro - trzeba uważać
A jak urośnie to odchudzić już się nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
comeback
olekfit
Ja mam pod ręką arimedex jak woda zaczyna podlewać lykam albo jak zaczynam wzruszać się na filmach to też już wiem że jest czas żeby zbić estro ;)


Filmy najlepszym wskaźnikiem
A ja od 0,5g testa zawsze połówkę exe e3d. Wiesz cholera, coraz starsi jesteśmy a prostata nie lubi wysokiego estro - trzeba uważać
A jak urośnie to odchudzić już się nie daje
hehe racja. właśnie miałem swój pierwszy kaszel po terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mellopl
ile tescia/tydz. zeby miec zauwazalne przyrosty ale bez wywalonego estro, hematokrytu etc?



Dla mnie taka dawka żeby estrogen był w widełkach , wiadomo są też inne czynniki jak dieta używki, waga np alko ziele świętojańskie podbija estrogen to 100-200mg testa prolongatum prolki +100mg mg prolki plus propa lub 250mg dobrego ug , estrogen miałem przeważnie w górnych granicach widełek.
Przy omce 250mg ew poza widełkami o 50%.

Natomiast każdy jest inny eksperentuj i rób badania rób kontroluj za pomocą IA.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-11-27 19:58:35

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dubel dwa razy mi się wysłało.





Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-11-27 20:01:46

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

Pomoc z cyklem

WHEY premium