SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż na rozstępach ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3857
Witam! Panowie mam do was takie pytanie jak to jest z dziarami na rozstępach? Można ją zrobić czy będą z tym jakieś problemy? Planowałem sobie zawsze zrobić na łapach, jednak mam łapy po głównie części wewnętrznej i od góry bicepsa, potargane jak by mnie ktoś w tym miejscu biczował i wygląda to okropnie, dlatego chciał bym zrobić za jakiś czas dziarę żeby chociaż częściowo przykryć te rozstępy(dziare już planowałem przed rozstępami);/ Rozstępy są już mniej więcej podgojone nie mają już koloru krwistego jak kilka miesięcy temu tylko są takie perłowate, nie są one głębokie:) Nie powiększają się i nowe nie pojawiają się w tym miejscu (stosuję krem Fissan i Oliwkę) Inne maści typu Mustela czy maść mocznikowa nie pomagały wcale;/ No więc jak to Panowie, będzie kłopot zrobić na tych rozstępach tą dziarę? oczywiście robił bym to w jakimś porządnym studio i u kolesia który się naprawdę na tym zna, aa nie u ciul wie kogo:) Dziarka była by coś na wzór jak u kolesia na zdjęciu poniżej i wchodziła by również na część wewnętrzną łapy żeby choć częściowo przykryć rozstępy:) Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź i pozdrawiam:)




Ps. Przepraszam za założenie dwóch tych samych tematów(pierwszy w dziale uroda) ale poyebały mi się działy;// Zakładam w dopingu jako że tu ma z pewnością dość sporo osób problemy z rozstępami i może akurat ma ktoś tatuaż na rozstępach:) Jeszcze raz sorki, pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
mozna robić dziary na rostepach ale takich które juz troche mamy na swiezych rostępach skóra moze sie pozniej troche "memłac" heh nie wiem jak to nazwac ale na swiżych nie mozna robic,a na takkich co juz sie jane zrobiły nie ma zadnych przeciwskazań,na forum dermatologa sie pytałem kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
można spokojnie
sam mam robioną dziarę na rozstępie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
jak mam osobiscie dziarke na barku+ kawalek bicka.na barku poprosilem zeby troche przxyslonily rozstepy i nie bylo problemu.oczywisciej trzeba dbac bardziej wtedy o tatuaz bo tusz jest bardziej narazony na uszkodzenia na skorze rozstep[u ale ogolnie nie ma problemu.I dodam jeszcze jedno zeby nie bylo.Chce cie jeszcze uprzedzic ze dziarganie na rozstepach boli jak jasna holera.Mimo ze nie jestem babą to gdy ktorys raz z kolei kolo mi dlubal w tym rozstepie to na prawde az mialem ochote krzyknac z bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
możesz dziabać śmiało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
możesz drapać spokojnie, mi ja robił to mówił, że na rozstępie taka dziwna skóra jakby miała pęknąć za chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapytaj dermatologa, kumplowi powiedziała, ze odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13179
ostatnio gadalem z kolesiem ze studia ze to nic nie przeszkadza ze rozstepy i ze ludzie przychodza i sie dziabia na rozstepach zeby zakryc . takze rob smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dante871 bez urazy ale odkiedy sprzedawca by odradzał swoje usługi? Tak jak dil mówi, ze wszystko legi, tak samo koleś ze studia bedzie gadał, że spokojnie można.. niech się lepiej kieruje zdaniem osoby, która nic z tego niema.. rozstęp a rozstęp to też jest różnica, bo różnie się goją i różna mają budowę

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2010-11-17 22:53:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13179
rozumiem ciebie ale napisalem o tym co sie dowiedzialem , koles ze studia a nie z piwnicy co dziabie struna od gitary itp z wieloletnim stazem takze chyba wie co mowi i nie jedna taka osobe tatuowal. I nie byla mowa o tym ze trzeba zakryc rozstepy tylko ogolnikowo a to inna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to, że coś się robi nie jest żadnym argumentem, za tym, że to rozsądne - u nie na siłowni koks wala 15 latki i co? na podstawie tego mam wysuwać teze, ze można brac koks w wieku 15 lat, przecie im nic nie jest (narazie).. Absurd i na siłę szukanie autorytetu nie tam gdzie trzeba, przecie jak ktoś bedzie mial porblemy z takim tatosem to nie przyjdzie do kolesia ze studia tylko do dermatologa co chyba jest oczywiste, wiec kompletną wiedze na ten temat bedzie miał dermatolog a nie koles co robie tatuaże..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13179
roznie mozna to interpretowac , decyzja i tak podejmie autor tematu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winko+Testosteron

Następny temat

Polpril a cykl

WHEY premium