SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanie obciążenię

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2008 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3223
widzę że temat się przyjął na początek to starczą od maluszka jednak już sobie załatwiłem toczone obciążenia jak je będę miał to dam foty. O wypełnianiu oponek piaskiem było na pierwszej stronie a felgi to można z jakiegoś szrotu/złomu wynieść.

Bądź silny 1 umysłowo 2 słownie 3 fizycznie . nigdy na odwrót.
Wspomóż pajacyka http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
OK, czekamy więc na foty

Trening czyni mistrza !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do autora : weś fele z kombajnu od razu, one ważą swoje

albo takie jak mam w avatarze z tylniej ośki, też "bedo"

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2009-01-30 16:25:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
ja tam mam od wozka widlowego razem z oponami bo sa cale gumowe bez detek i jedno cos kolo 17kg wazy wiec jest niezle
i sa poza tym male wiec jeszce mi wchodzi troche kółek

Zmieniony przez - Crazy2012C w dniu 2009-02-01 19:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29924
Do autora : weś fele z kombajnu od razu, one ważą swoje

albo takie jak mam w avatarze z tylniej ośki, też "bedo"



Zmieniony przez - SAW88 w dniu 2009-02-01 19:45:06

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
a jo to se trenuje tak ze se podnosze se koła od traktora mojego uojca i se tak ćficze ale ty jak chcesz tylne łośki to se weś ale ja to se tak jak żem tutej napisoł. ale muj kolega Antek to un ćficzy tak że se zrobił se sztanga z druta co se na złomie znalozł i se znalozł tyż koła zamahowe i se nałożył te koła zamahowe na te sztange i se ćficzy tą sztangom z tymi kołami zamahowmi i juz mu urosło 2cm w bicepsie i 1cm w tricepsie!!!! wiem wiem że to prawie niemorzliwe ale to prawda! jak bedziecie hcieli to moge wstawić fotki ale to od sołtysa musze aparata porzyczyć, jak bedzieta hcieli to napisze jego plan treningowy nie mufta że odemnie go mata. Pe Es pszepraszam za błendy ale pisałem na szybkiego dżona

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
myslisz ze ta twoja wypowiedz autorowi cos pomogla?
wdl mnie jak nie masz nic wspolnego z tematem to sie odwal od typa moze ma taka sytuacje, ze wlasnie musi zadowolic sie takim wlasnie sprzetem, a to co ty dales to... nie wiem smieszne to mialo byc? jak nie masz nic do powiedzenia, to niewypowiadaj sie albo napisz cos madrego jak potrafisz wogole cos treściwego skleic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
1)czytaj caly temat a nie tylko 2 ostatnie wypowiedzi
2)podsumowalem poziom wypowiedzi niektórych osób które sie tu udzielały
3)moja wypowiedź na pewno bardziej pomogła autorowi niż twoja

Zmieniony przez - sixth w dniu 2009-02-03 12:23:36

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
podsumuj swój rozum :)

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konsternacja

Następny temat

Serducho wali jak oszalałe....

WHEY premium