SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka rada od Araba - kto bez Avka ten ciamajda ! SPAM

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134202

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
No antos a taka doeta do 10 zł :) czasami zamiast twarogu watróbki/serduszek mozna zrobic. tylko trzeba chciec, a jak jest sie sezonowcem i sie dupy nie ruszy to sie potem wkreca takie głupoty jak iza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak rozkminiałem ile białka jest w białku(nie mam teraz dostepu do laboratorium bo bym sobie sprawdził ile białka ma karkówka)ale do rzeczy.miesa jajka mają około po 20g białka na100g.karkówka tez powinna mieć 20g na 100.tylko jest to zależna od zalezneej ile tkanki łącznej w postaci kolagenu jest w tej karkówce.13g na 100 karkówki to jaiś odpad chyba badali

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
u mnie było 101kg jest 96kg

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
neos tylko ze ty tłusta świnia jesteś przecież

Easy ale ty d**** wieśniacki jesteś, jak masz tak pisac to idz se spam do lolimpa załóż, bo szkoda z toba pisac bo glupoty piszesz xD
Zamiast sie wziac za siebie to sie uzalasz nad soba nie potrzebnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
watrobka bardzo spoko, bardzo pozywna.
No pika, prawda - tez slyszalem o tej zaleznosci ze te produkty najbardziej bogate w aminokwasy nie moga miec mniej niz 18-20g bialka na 100g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Arab widziałeś mnie, że tak twierdzisz rumunie ?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Zartuje przecież buraku pokaż zdjecie ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
izidor, ja bym to wykorzystal.
skoro jest taka sytuacja to robilbym redukcje, summa summarum na dobre wyjdzie i tak. Ten plus, ze jak sie na maxa wysuszysz to mniej jesz, co za tym idzie mniejsze straty finansowe ponosisz na jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening cardio

Następny temat

Zawody w Wielokrotnym Wyciskaniu - kolejna edycja!!

WHEY premium