SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka rada od Araba - kto bez Avka ten ciamajda ! SPAM

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134207

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
więc najlepiej nic nie robić, zalac się wodą jak swiniok i enjoy sie duzymy cycuszkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
antykoncepcja to hormony.estrogeny progesterony i inne mixy.wiadomo ze gdy kobieta dorasta głównie estrogeny kształtują jej kobiece kształty itd.drugą rzecza jest dieta.ale nie o tym temat.no i gdy kobieta dostarcza przez antykoncepcje te hormony to staje sie bardziej kobieca.prroste jak j**aniee.problemu na bani nima gdy juz jest kobieta dorosła.problem powstaje gdy lekarze przypisuja małolatom antykoncepcje na trądzik.oczywiscie lobby jest silne i chyba niema badań wpływu antykoncepcji na psycchike kobiety.a przyjanmniej ja takich nie widziałem.ALE k***A...z wielo letnich obserwacji kolezanek(byłych kobit itd)to jak brały antykoncepcje to sie sypały na lewo i prawo jak domki w sarajewie bo pod wpływem estrogenów czyt antykoncepcji j**ało im sie w garach i czuły sie k***a wielce dorosłe i kobiece.ale kształty miały o w ch** lepsze niz baby nie biorace tablet.



sprawa jest taka sama jak z gimbaza na koksiee.szybciej nabieraja męskich cech owłosienia na ryju itd.no i psycha też jest inna.wielcy męscy kozacymysle ze wyczerpałem temat i wyłozyłem go łopatologiczniejakies pytania?

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
tak - jak byłeś mały wpadłeś za szafę i wychowywały CIę pająki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie.ale mit 6 kilowego pająka za tapcznem.przestał byc mitem gdy sk***iela dorwałem dezodorantem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
PawelSzEvc
tak - jak byłeś mały wpadłeś za szafę i wychowywały CIę pająki?



Nie śmiej sie, jem muchy. Smak dzieciństwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
za dużo spajdermena.ah te bezstresowe wychowanie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
kurvva poziom wypowiedzi puka do mnei od spodu podłogi


























P.S. dobrze ze na 7 piętrze mieszkam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
winda sie zj**ała po schodach musi isc

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
nigdy nie widzialem windy idącej po schodac!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
życie pisze różne historie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening cardio

Następny temat

Zawody w Wielokrotnym Wyciskaniu - kolejna edycja!!

WHEY premium