SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka mała relacja z cyklu( w miare mocnego) ktory cały czas trwa..i co dalej..?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Narazie nie chyba z powerliftingu nic nie ma tylko trzeba kupic sprzet a poprawienenie rkordow za pomoca sprzetu mnie nie kreci..zreszta ja nie cwicze jak trojbojisci bardziej jest to trening kulturystyczny..narzie cwicze..z roku na rok jest lepiej wieksza i lepszej jakosci masa..mysle ze tak za dwa lata na dopingu sylwetka moze byc na tyle dobra..szczerze bardziej jaram sie bodybuldingiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Ale to dział o dopingu..wsumie juz wiem jak bede dalej ciagnaoł cykl...tylko mam małe watpliwosci moze ktos pomoze..zwieksze dawke bolda zmiejsze wina i propa..z trenem pociagne dalej w bardzo rozsadnych dawkach...i cos na pozbycie sie całego estrogenu..cos tam na pewno jest..jeszce i blokowanie aromatyzacji tez.. widomo boldek minimalnie sie aromatyzuje.tylko normalnie to bym połoczył proviron i tamoxifen..ale chodzi o sprawe finansowa troche ten cyklon juz kosztował..i szcerze to moge pozwolic sobie na tylko jeden srodek..tamoxifen wychodzi taniej..ale co lepsze..dobrze by było zeby odp..ktos kto doswiadczyłe tego i tego w tym celu ale kazda odp sie liczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem na mysli kulturystyke

w kazdym razie powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


Hmm nikt nie stosował..hah zdecydowałem sie na połoczenie ..choc armidex mysle ze by zdziałał cuda..aktualne 11 tydz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 385
konkretny gosc... gratuluje

Trance musiC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3564
j/w jak narazie przebił wszystkich których widziałem tutaj.

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
no konkret!! gratuluje wyników
chciałbym zobaczyć nogi, bo wyniki siłowe za***iste!
gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Szczerze..nogi..od tych duzych ciezarow tak sobie sie rozrosły..dobrze wygladaja przy dobrym odtłuszceniu albo na pełnej masie na pompie..a tak teraz to mizernota...troszke rzezby..słaba pompa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
super sylwetka , choć zdjęcia średnie =)
Biernas a Vadima widziałeś ? ; )

Zmieniony przez - debe w dniu 2007-06-24 12:32:30

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
Ale wielki Bydlak :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH litwa

Następny temat

Naposim... czy dobry??

WHEY premium